Peugeot 407 Yedek Anahtar

Tarafımıza bir arkadaşının vasıtasıyla ulaşan Taner Bey ihaleden satın aldığı peugeot 407 için anahtar yaptıracağını fakat arabanın istanbul Gebze Organiza Sanayi Bölgesinde olduğunu ve yapacak herhangi bir kişinin o bölgede olmadığını ayrıca yetkili servise başvurduğunu bu talebe karşılık kendisinden 850 T.l istediklerini yaptığımız görüşme niticesinde bize söyledi.

Yasal hiç bir engelin olmadığını anladıktan sonra peugeot 407 anahtarı yapabilmemiz için aracın şase numarasını kendisinden istedik. Şase numarasından elde ettiğimiz Anahtar kodu ile aracın başına gitmeden hazırladığımız anahtar sayesinde kapıları açtık ancak 8 ay gibi bir süredir otoparkta kalan aracın aküsünün bittiğini gördük. Sağlıklı programlama yapabilmemiz için sıfır aküyü araca taktıktan sonra immobilizer`i programladık.

Daha sonra bir adette peugeot 407 yedek anahtar yaparak kendisine bir adet uzaktan kumandalı ve bir adet elektronik olmak üzere iki adet aracı çalıştıran anahtar teslim ettik. Bu yaptığımız işlemde arac sahibi Taner beyin ne gibi bir yararı oldu diye soracak olursanız. Aracın başında kurtarıcı ile yetkili servise çekilmeden 15 gün beklemeden sadece yukarıda belirtilen ücretin yarısı gibi komik bir rakama bu sorunu çözdük. Üstelik aracın tek bir vidasını dahi söküp takmadan ki buda oldakca yararlı ve profesyonelce yapılan bir uygulamadır. Ayrıca pugeot 407 model araçların özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

21 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*