Toyota land cruiser Anahtarı

Sizleri bu yapımızda Land Cruiser`in Anahtar yapısı hakkında bilgi vereceğiz umarım paydalı bir paylaşım olur ve siz gerek okurlarımız gerekse müşterilerimizi bilinçlendirmiş oluruz. Bu aracın diğerlerinden tek bir farkı var oda pantoğraf yani lazer olması ve ortasında ince bir kanal olmasıdır.

Uzun yıllar Toyota Anahtarı kullanan hemen hemen her kullanıcının başına gelmiştir. Daha önceki yazılarımızdada belirttiğimiz gibi ürünlerin gerek iç gerekse dış yapılarında hiç bir değişiklik yoktur malzemeler ve yazalımlar birbirleri ile aynıdır. Bilmeyenler için küçük bir hatarlatma yapmak gerekirse dış yapısının sert plastikten yapılması bu ürünün herhangi bir yerden düşmesi, kontak üzerinde hafif zorlanması durumunda çatlamalar hatta kırılmalar meydana gelmektedir. Bu tip problemlerle karşılaşan kişilere biz onlarca defa yardım ettik sorunlarını çözdük.

Sadece Land Cruiser Anahtar kabı parçalanan ve elektronik  devresi halen daha çalışan bir ürün için neden bukadar para verip birde 15 gün bekliyorum diye hiç sordunuz mu ? Unutmayalım ki Dünya`da özellikle Türkiye`de bütün araçların orjinal kumanda kasası mevcut bunların bazılarını kullanıcılar kendi evlerinde dahi montaj yapıp kullanıma devam ediyorlar. Son olarak land cruiser yedek anahtar sıkıntılarınıda aynı şekilde çözebilirsiniz.

4 yorum

 1. Merhaba,
  İcra yolu ile araç satışlarında 2011 model Toyota Corolla Elagant bir araç almayı düşünüyorum.
  Fakat aracın anahtarı veya anahtarları yok.

  Bu nedenle bu aracın anahtarını yeniden yapmak mümkünmü.?(Tabi aracın eski anahtarlar ile aynı immobilizer kodunda olmayacak)

  2 yeni anahtar yaptırmanın maliyeti bana verebilirmisiniz.

  Tşkler
  Levent Demirel

 2. Levent bey toyota corolla elegant uzaktan kumandalı anahtar ve toyota corolla elegant yedek anahtar yapımı mümkündür immobilizer şifrelerini değiştirir problemi çözebiliriz. Yaklaşık 3 ila 4 saat sürecek olan bir işçilik söz konusu aracı almanızda herhangi bir engel yoktur.

 3. Merhaba. 2011 Toyota avensis elagans aldim.aracin yedek anahtari yok.her gun korku icinde araba kullaniyorum.bana nasil yardimci olursunuz.

  Murat Baran

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*