Bmw 7.40 anahtar sorunu

Sizlerinde bildiği gibi bmw 7 40 anahtarı kartlı yani smart modeldir. Kontağa takıldıktan sonra start – stop ile çalıştırılabilmektedir. 7.40 anahtarı araç üzerinden şarj edildiğinden dolayı kesinlikle pili değiştirilemektedir ancak belli bir zaman sonra arac uzaktan açılıp kapanmamaya yüz tutar.

Biz bu bmw 7 40 kartlı anahtar arızasını yaşadığımız tecrubelerden dolayı sizlerle paylaşıyoruz. Başına gelen müşterimiz borusan oto ile iletişime geçmiş kendilerine 700 Euro fiyat vermişler. Ürün aracı çalıştırıyor fakat uzaktan kapatmıyordu, fiyatı yüksek bulan müşterimiz araştırmaya başladıktan sonra bize ulaşır. Biz bmw 7 40 kumandasını 25 dakikada tamir edildi. Sizlerinde bildiği gibi bmw anahtarı Almanya üzerinden getiriliyor lakin biz 2011 dahil olmak üzere yapabiliyor hatta aynı gün içerisinde.

Bizim amacımız sizlere bu güzel hizmeti bildirmek ve tanıtmaktır. Nasıl olursa olsun oto anahtarı elektronik bir yapıya sahiptir ve tamiri kesinlikle mümkündür. Kısa süreli daha ucuz bir sunum yapıyoruz ki bu sizlerin için gerçekten nimet denecek kadar büyük bir olgudur. Yukarıdada söyledik 700 Euro denilen bir ürünü 100 t.l gibi komik paralara tamir yapabiliyoruz burda sizin yapmanız gereken sadece araştırmacı olmaktır. Kartlı olması yedek yapılamaz, tamir edilemez anlamına kesinlikle gelmemektedir bu uygulamalar icin çekinip kararsız kalmayın çünkü bütün işlemler sizlerin gözleri önünde yapılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*