Mercedes e200 anahtar kabı

Kullanıcılarına pek fazla sorun çıkartmayan Alman araçlarının liderliğini yapan Mercedes`in yeni yeni smart yani kutu şeklindeki anahtarlarının üzerindeki malzemenin çatlama, parçalanma ve kopmalar meydana gelmektedir. Görüntü kirliliği, ürünün arıza yapıp araca kumanda etmemesi değişme ihtiyacının en büyük etkenlerindendir.  Şuanda immobilizer kopyalama yapılamayan tek araç markası olan Mercedes in kullanıcıları bu noktada çok dikkatli ve titiz davranmalı elindeki uzaktan kumandalara çok hassasiyet göstermelidir.

Şuanda mercedes e 200 anahtarı için kumanda kabı piyasaya sunularak satışına başlanmıştır. Yapmış olduğumuz bu değişimleri sizlere belgeledik. 15 günlerde uçuk paralara tamamen getirtilen bu oto anahtarı gereksiz masraftan başka hiç birşey değildir. Parçalanan, kullanılamayan, butonları arızalanmış e200 anahtarı için kumanda kabı değiştirerek sıkıntı çözülebilir.

Tabiki bu hizmetten özellikle internet üzerinden google aracılığı ile araştırma yapanlar yararlanmaktadır. Diğer şekilde araçlarını bakıma götürdüklerinde aradan çıksın mantığı ile 200 euro gibi ücretlerde problem gerçekten aradan çıkartılabilmektedir.  Son derece ucuz ve uygun olan bu ürüne sahip olabilmek için mercedes e200 kumanda kabı yazmanız yeterli olacaktır.

5 yorum

  1. İyi günler.
    clk 240 mercedesin anahtar kabına ihtiyacım var,anahtar kabını sizden nasıl alabilirim.bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz .
    Teşekür ederim.
    Aykut PİRE.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*