Bmw X3 Anahtarı

bmw x3 yedek anahtar

Bmw X3 otomobil sahibiyseniz ve yedek anahtar sorunu yaşıyorsanız 30 dakika içerisinde sorununuz çözülüyor. Sahibinden aldığınız aracınızın mevcut anahtarı size teslim edilmeyebilir bu olası bir durumdur. Bu gibi durumlarda servislere açılan müsterilerimize 250 Euro fiyat verdiklerini gördük ve biliyoruz.  Yukarıda görmüş olduğun bmw x3 anahtarı tarafımızca yapılarak müsterimize teslim edilmiştir

İhalelerden satın alınan hacizli araçlarınız için servisimiz mevcut olup bu konudada sizlere destek verebiliriz. Yediemin otoparklarından aracı oto kurtarıcı ile firmamıza getirmeniz taktirde aynı gün içerisinde aracınız teslim edilir.  Eski anahtarlardan dolayı kafasında soru işareti bulunan daha sonra otomobil eski sahibi tarafından götürülebilir mi diye düşünmeyin yapılan işlemde mevcut anahtarlar devre dışı bırakılır.

Konumuz biraz eski kalmış hemen güncellemek istedim. Yukarıda gördüğünüz uzaktan kumanda eski tip Bmw x3 modellere ait anahtardır. Bundan sonra smart dediğimiz sisteme döndü ve yani yuvalı modele akabinde Bmw f25 x3 olarak adlandırılan keyless go anahtarsız giriş yazılımıyla son tüketiciye sunuldu. Aşağıda paylaştığım videoda bunu izleyip kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*