Kia oto anahtarı ve sustalı uygulaması

kia immobilizer anahtar icin sustalı uygulaması yaptık.kia oto anahtarı sustalı uygulamasıdır.

Türkiye`de bir ilk olan kia anahtarı icin yapmış olduğumuz uygulama yukarıda göründüğü gibidir.  Müsterimiz aracı yeni aldığını her ne olursa olsun bu şekilde kullanmak istemediğini anahtar ve kumandayı birleştirmiz gerektiğini dile getiren müşterimize yapılan kia anahtarı icin sustalı beğeninize sunulmuştur. Kapılar açıldığında bagaj zaten açılıyor elimizle açarız ve kornayıda kullanmam diyen müsterimiz kesinlikle sustalı anahtar istiyorum diyerek 🙂 bizi bu uygulama bizzat teşvik etmiştir. Sonuç olarak bu şekilde bir anahtar kullanırım, güzel olmuş ve gayet başarılı diyen müsterilerimizin yorum ve görüşlerini bekliyoruz.  Şunu belirtmek isteriz ki yaptığımız uygulamada araca herhangi bir parça takılmaz veya sökülmez immobilezer yazılımının kopyası gibi bir işlemde söz konusu değildir. Sadece anahtar üzerinde yapılan değişiklik ile kullanıma açılır ve kesinlikle kullanıcılarına herhangi bir sorun yaşatmaz.

27 yorum

 1. Evet bahsedilen müşteri benim ve gerçekten iyi bir usta ile karşı karşıyasınız. Anahtar ve Kumanda konusunda yapamayacağı iş yok. Usta dediğin standard uygulama dışına çıkarak olaması gerekeni uygulayandır. Ustamızın Başarılarının devamlılığını diliyorum.
  Saygılarımla…
  Lütfü Demirel…

 2. kia cerato 2010 için sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. van da ikamet ediyorum anahtarı kargo ile göndersem bu iş yapılabilir mi? araçta immobilizer var. bir de bu işin maliyeti nedir bilgi verir misiniz? teşekkür ederim.

 3. 2010 kia rio için sustalı fiyatı ne kadardır.
  ayrıca yedek anahtarımı kargo ile size göndersem sorunsuz bir şekilde tekrar bana ulaşır mı?

 4. selamlar. 2006 cerato aynı anahtara sahibim bende.ben tüm tuşların kullanmak istiyorum.
  bagaj elle açılmıyor aracımda. kapılarla birlikte açılması benim için büyük sorun olur.elle kapatmam gerekir her seferinde.tüm tuşların olduğu bir kap yapma imkan var mıdır. sağolun.

 5. kolay gelsin 2006 cerato icin sustali anahtar yaptirmak istiyorum elimdeki orjinaline dokunmadan yapabilirmisiniz.yani hem yedek olsun istiyorum.fiyati nedir.
  tesekkurler

 6. Kia Rio Sedan tipi 2005 model aracımın yedek anahtarı kayboldu. Sustalı yedekli anahtarı kaç TL ye fiyat veriyorsunuz. Nasıl yatırabilirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*