Citroen C3 Sustalı Anahtar

Uzun uzun anlattığımız diğer konularda bu aracın sorun ve problemlerini defalarca dile getirdik. Yinede fazla konuyu açmadan dile getirecek olursak üzerindeki lastiklerin delinmesi ve o şekilde kullanılmasından kaynaklanan buton bozulması en birinci arızadır ki daha sonra kapatıldığı halde geri atmaya başlamasıda muhtemel durumlardandır.

Yeni makyajlı kasa olarak bilinen araç bu şekilde piyasaya çıkartılmaktadır. Yıllarca kullanıldığı halde arıza yapmayan volkswagen anahtarı üreticilere verilecek en güzel örneklerden birisidir. 2008 model bir citroen anahtarı nasıl olurda bu hale gelebilir diyecek olursanız kullanılan malzemenin kalitesizliği, üzerinde bulunan plastik parçanın inçeliği ve içinin demir olmayışı ürünün kullanıcının elinde kalmasının en büyük nedenlerindendir. Burada siz kullanıcıların üzerine büyük bir görev düşmekte  yedek parça sömürgesinin birer çarcı olup bu oyuna alet olmayın bilmelisiniz ki citroen c3 sustalı anahtar kabı ve kasası piyasada mevcut üstelik komik rakamlara sahip olunabiliyor kullanıcıların bilinçi olması gerektiğinin altını çiziyor ve yazımızı sonlandırıyoruz.

14 yorum

  1. merhaba c4 arabamın kumandalı anahtarı suya maruz kalıp bir daha çalışmadı ! bunun tamiri mümkün müdür ? ya da yenisini nasıl yaptırabiilirim ve ne kadar a mal olur ?

  2. Merhaba. Ben böyle dandik anahtar gormedim sap anahtara (kumandasiz) kaldik yine. Ben sizden vw anahtarina benim c3 un anahtarini koymanizi istesem bu mumkunmudur acaba

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*