Bmw 320 Anahtarı

Dünyada araba anahtarları programlamasının başında gelen ülkemiz ve bu konuda bizleri onure eden türk mühendistlerimize teşekkür ederek sizlere bu haberi vermek istedik. Türkiye`de programlanamayan ve hizmeti verilemeyen sayılı araçlardan biri olan Bmw`nin programına artık sahip olduğumuzu bilmenizi istedik. Normal şartlarda Borusan Oto veya çeşitli özel servislerin sipariş ederek getirttiği ürün için araç kurtarıcı ile yetkili servise çekilir daha sonra 15 iş günü içerisindede Almanya`dan gelen anahtar programlanarak kullnıcıya araç teslim edilir.

Sabiha gökçen hava limanı otoparkında bulunan seyahatten döndükten sonra neye uğradığını şaşıran müşterimiz durumu  yetkili servise bildirir. Oto kurtarıcı ile servise çekileceği ve 15 gün aracın kullanılamayacağını dile getiren servis yetkililerine güvenen müşterimiz aracının götürülmesini beklemektedir. Bölgeye intikal eden oto kurtarıcının otopark tavanından aracı çekemeyeceği görülmüştür ki bu durum ender rastlanan ama büyük problemleri başında getiren bir olaydır. Çekilmesi için direksiyon kilidinin açılması müsayit yere kadar beden gücü ile itilmesi ve daha sonrada yüklenip götürülmesi imkansızdı.

Çaresizlik içerisinde başının çaresine bakması gerektiğini anlayan Metin bey  bmw 320 anahtarı olarak google araması yapar ve  firmamıza ulaşır. Kendisinin söylediği söz sadece şu olmuştur, kurtarıcı ile araç çekilemiyor itilip götürülemiyor paranın miktarı problem değil böyle bir hizmet varmı siz bunu çözebilirmisiniz ? Telefon ile görüştükten yaklaşık 2 saat sonra metin beyin aracının tek bir parçasını dahi sökmeden anahtar yaptık ve aracı çalıştırarak kendisine teslim ettik. Sonuç olarak sakın böyle bir hata veya yanlışa düşmeyin yedeği olmayan araçları satın almayın aldığınız taktirde en kısa sürede kendinize temin edin ki hayatınızda unutamayacağınız bir anınız olmasın.

23 yorum

  1. immobilizer Oto Anahtarı on 11 May 2017 at 09:23 #
    Kemal bey 2013 model bmw f30 3.20 d start&stop anahtar yapılıyor fakat şuanda kilitli vaziyette mahsur kalmış tamamen uzaktan kumandası olmayan bmw anahtar için hizmet veriyoruz yedek fiyatımız biraz yüksek yazılımlar iyileştirildiğinde fiyatımız servise oranla oldukça uygun olacaktır.

    *** Fiyatlarda bir iyileşme oldumu acaba. Teşekkürler

  2. Selamün aleyküm bende 320 i e 90 var 2006 model kumanda ıle bır sorun olustu akunun kutup basını söktüm gerı taktıgımda araba anahtarı okumadı ne yapmam lazım yardımcı olurmusun simdiden teşekkürler

  3. Merhaba BMW 320 ev 90 kasa iki 2011 model aracımın kumandası basmıyor arada böyle SORUNLAR yaşıyorum sonra kendiliğinden düzeliyor ve yedek anahtarım yok bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ve yedek anahtar ön maliyeti bana ne kadar olur teşekkürler

  4. Almanya’da yaşıyorum BMW 320 2005 model aracımın anahtarını kaybettim ne yapmam lazım yenisini çıkartmak ve kayıp olan anahtarı bloke etmek kaç Euro’ya mal olabilir

  5. 2009 bmw 316i aracımı yeni aldım ancak yedek anahtarı yok eski sahibi kendisinde de olmadığını söylüyor ben bu aracın anahtarını sıfırlamak istiyorum yani şuan elimdeki anahtar da kullanılmaz olsun tamamen sıfırlansın yeni 2 adet anahtar olsun istiyorum mümkün mü kaça mal olur ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*