Bmw 320 Anahtarı

Dünyada araba anahtarları programlamasının başında gelen ülkemiz ve bu konuda bizleri onure eden türk mühendistlerimize teşekkür ederek sizlere bu haberi vermek istedik. Türkiye`de programlanamayan ve hizmeti verilemeyen sayılı araçlardan biri olan Bmw`nin programına artık sahip olduğumuzu bilmenizi istedik. Normal şartlarda Borusan Oto veya çeşitli özel servislerin sipariş ederek getirttiği ürün için araç kurtarıcı ile yetkili servise çekilir daha sonra 15 iş günü içerisindede Almanya`dan gelen anahtar programlanarak kullnıcıya araç teslim edilir.

Sabiha gökçen hava limanı otoparkında bulunan seyahatten döndükten sonra neye uğradığını şaşıran müşterimiz durumu  yetkili servise bildirir. Oto kurtarıcı ile servise çekileceği ve 15 gün aracın kullanılamayacağını dile getiren servis yetkililerine güvenen müşterimiz aracının götürülmesini beklemektedir. Bölgeye intikal eden oto kurtarıcının otopark tavanından aracı çekemeyeceği görülmüştür ki bu durum ender rastlanan ama büyük problemleri başında getiren bir olaydır. Çekilmesi için direksiyon kilidinin açılması müsayit yere kadar beden gücü ile itilmesi ve daha sonrada yüklenip götürülmesi imkansızdı.

Çaresizlik içerisinde başının çaresine bakması gerektiğini anlayan Metin bey  bmw 320 anahtarı olarak google araması yapar ve  firmamıza ulaşır. Kendisinin söylediği söz sadece şu olmuştur, kurtarıcı ile araç çekilemiyor itilip götürülemiyor paranın miktarı problem değil böyle bir hizmet varmı siz bunu çözebilirmisiniz ? Telefon ile görüştükten yaklaşık 2 saat sonra metin beyin aracının tek bir parçasını dahi sökmeden anahtar yaptık ve aracı çalıştırarak kendisine teslim ettik. Sonuç olarak sakın böyle bir hata veya yanlışa düşmeyin yedeği olmayan araçları satın almayın aldığınız taktirde en kısa sürede kendinize temin edin ki hayatınızda unutamayacağınız bir anınız olmasın.

50 yorum

  1. Merhabalar benimde 2006 model 320i e90 kasa bmwm var. Fakat yedek anahtari yok. Yedegini elimdeki gibi orjinal ve uzaktan kumandali yaptirmak istiyorum bu mumkunmudur? Mumkunse fiyati ne kadardir tsk ederim .

  2. merhaba 2009 bmw 3.20 d aracımın yedek anahtarı evime gelen bir misafirin almasıyla kaybolmustur yedegını rahatlıkta yenıden urettıgınızı bılıyorum fakat benim kafamı kurcalayan anahtarı alan kısının aracımı ansızın goturmesı bu konuda yeniden farklı bir kilit sistemi yapabılırmıyız aracıma çalınmaması için aracım start stop ludur tesekkur ederim.

  3. Merhaba,yurtdisinda yasiyorum ve kullanigim 3.20 e92 kasa coupe aracimin tek anahtari var.(keyless go) 2.anahtar icin yardimci olabilirmisiniz?

  4. merhaba 2007 model 316i e90 kasa BMW aracım var. Fakat yedek anahtari yok. Yedegini elimdeki gibi orjinal ve uzaktan kumandali yaptirmak istiyorum bu mumkunmudur? Mumkunse ne kadar maliyeti vardır

  5. Anladım, ilginiz için çok teşekkürler. Ben Kocaeli’de ikamet ediyorum ancak yolum İstanbul’a düştüğünde uğrayabilirim. Fiyat teklifinizi bekliyorum.

  6. Kemal bey 2013 model bmw f30 3.20 d start&stop anahtar yapılıyor fakat şuanda kilitli vaziyette mahsur kalmış tamamen uzaktan kumandası olmayan bmw anahtar için hizmet veriyoruz yedek fiyatımız biraz yüksek yazılımlar iyileştirildiğinde fiyatımız servise oranla oldukça uygun olacaktır.

  7. Mèrhaba
    2005 model bmw 116 aracimin yedek anahtari yoktu internetten aldim anahtari araç star stoplu kumandalı anahtarı kodlama nasil yapabilir fiyat ne olur yardimci olurmusunuz.

  8. Merhaba , 2015 model f30 kasa bmw aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Orjinal anahtarlık yada yapıyorsanız bmw i8 anahtarı olarak yaptırmak istersek fiyat ne olur ? teşekkürler….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*