Fiat fiorino Anahtarı

Yeni nesil ticari aracıyla Türkiye piyasasına giren teknik servis araçları ve toptancılar tarafından tercih edilen fiorino önümüzdeki günlerde daha çok göz önünde olacağının sinyallerini vermektedir. Fiat fiorino anahtarı kilitleme butonuna basılı tutulduğunda camları kaldıran şık ve mekanikte sağlam bir üründür. Fakat özellikle ticari araçların fazla yol gitmesi insan elinde fazla kalması ürünün deforme olmasına neden olmaktadır. Yukarıda gördüğünüz resimdeki fiat fiorino sustalı anahtar bunun açık örneğidir ki iddea ediyoruz daha yeni olan ve hiç bir  firmada bulunmayan bu ürün sadece bizim teminimizdir. Kendi mekanik ucu ve kendi elektronik devlerenin aktarımıyla gerçekleşen bu sistemde kullanıcı kare neredeyse %150 oranındadır.

40 yorum

 1. Fiat Linea 2009 model aracaımın anahtarını kaybettim yenisini nasıl temin edebilirim. Araç şirket aracı olduğu için kendi imkanlarımla bu işi hallettmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

 2. merhaba 2011 model fiat fiorinom var. bunun sadece kumandasını almak istiyorum. aracım şirkette çalışıyor aracı oradan şuanda alamam. eğer bana kumandayı gönderebilirseniz ben burada ki fiat servisinde onun ayarını yaptıra bilirim. birde fiyatı nedir. ürünü almaya karar versem ürün bedelini nasıl ödeye bilirim.

 3. merhaba 2009 fiat linea aracım var anahtar kabı deforme olduğu için sadece kabını değiştirmek istiyorum 3 butonlu arkasında fiat kırmızı logosu var orjinali gibi elinizde varmıdır.fiat alabilirmiyim teşekkür ederim

 4. merhaba 2008 linea üç butonlu anahtar kabı için fiyat alabilirmiyim birde ürünün resmini de mail atarsanız eşekür eder iyi çalışmalar dilerim

 5. 2009 model Linea Emoution plus aracımın anahtarı deforme oldu.3 butonlu ve arkasında fiat logosu bulunmakta. fiyatı ne kadardır ve orjinalmidir.

 6. 2009 fiorino 1.3 dizel aracı güvenlikten dolayı kontak anahtarı setini değiştirmek istiyorum. Yani kontak anahtarı kapı ve depo kapağı fiyatı ne olur. İyi çalışmalar.

 7. Merhaba arkadaşlar. İlk defa böyle bir sayfaya yazıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Bende 2011 model Fiorino var. Kumandalı orjinal abahtarı çalıştırmıyor. Yedek anahtarla çalışıyor. Yedek anahtarı çıkarıp orjinal kumandalı anahtarı taktığımda bu anahtarda çalıştırıyor. Ancak kapıları kapatıp tekrar açtığımda orjinal anahtar yine çalıştırmıyor. Böylesine ilginç bir durum var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 8. Doğan bey ilginç bir durum yok aslında ortada ben size sağlıklı bilgiyi veriyim ona göre bir yol izleyin. Fiat Fiorino uzaktan kumandalı anahtar bozulmuş siz kumundasız anahtar ile arabayı çalıştırıyor hemen peşine kumandalı olanı taktığınız için aynı frekans üzerinden süre kısa olduğu için çalışıyor ancak biraz zaman geçtikten sonra veya kapıları kilitleyip açtıktan sonra fiat fiorino anahtar çalıştırmıyor bununda sebebi arızalı olmasıdır.

 9. Merhaba!
  2012 Model Fiat Fiorinom var. Uzaktan kumandalı anahtarını kaybettim. Diğer düz yedek anahtarımı kullanıyorum. Fabrikadan gelen anahtar bilgeleri bende mevcut. Uzaktan kumandalı anahtarını yaptırmak istiyorum. Ücreti ne kadar olur. Arabam gelmeden yapabilir misiniz? Nevşehir’de kalıyorum.
  Saygılar.

 10. Ercan bey 2012 model fiat fiorino uzaktan kumandalı yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık lütfen kontrol ediniz. Ayrıca immobilizer programlama işlemi arabanın üzerinde gerçekleştiğinden dolayı uzaktan destek veremiyoruz konum atabilirseniz gelip hallederiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*