peugeot 206 yedek anahtar

Bugün alış veriş yapmak amacıyla Metrocity avm`ye giden bir müsterimizin yaşadığı problemi sizlere yansıtmak istedik. Pugeot 206 aracını otoparka bıraktıktan sonra mağazaları gezmeye başlayan müşterimiz soyunma kabininde ceketini unuttuğunu ve aracın başına geldiğinde bu durumu fark ettiğini bize söyledi. Daha sonra müşteri temsilcilerine problemi aksettirdiğinde personelin tüm avm`ye bir adet peugeot 206 anahtarı kayıp olmuştur bulan ve görenlerin yönetime haber vermeleri önemle rica olunur şeklinde rapor geçildiğini fakat hiç bir gelişme olmadığını bildirdi. Mobil servisimizle otoparkta kilitli vaziyette kalan araba tarafımızca açılarak art niyetli kişinin elinde bulunan peugeot anahtarı iptal edilerek aracın beyninden silinmiştir.

Daha sonra zaten tek olduğunu ve bir adet yedeğe ihtiyac duyduğunu belirten müşterimize aynı dakika yedek yapılarak iki adet ürün teslim edilmiştir. Bu durumu  insanların sosyal hayatında yaşabilecekleri bir olay olarak gördüğümüz için siz kullanıcılarımızın ve üyelerimizin dikkat etmenisini umuyoruz.

4 yorum

  1. selamlar ,bir hafta önce 2004 model peugot sw satın aldım ama yedek anahtarı yokmuş..manisa da oturuyorum…bana nasıl yardımcı olursunuz? ücret ne olur?saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*