Ford C Max Yedek Anahtar

Bügün yani 04.07.2011 Pazartesi sabahı firmamıza gelen fatih beyin Ford c max aracına nekadar sürede ve nasıl yedek anahtar yaptığımızı anlatacağız. Beykoz`dan aracı ile firmamıza gelen ve yaklaşık 12.30 sıralarında ofisimize giriş yapan Salih beye 15 dakikada kumandalı anahtar yaptık ve kendisi gerçekten şaşkın bir halde yetkili servisler 325 lira gibi bir para istiyorlar ve günlerce bekletiyorlar diyerek bizleri tebrik etti.

Ford Cmax anahtarı icin yaptığımız bu uygulama gerçekten taktir almıştır. Bizlerin neden tercih edildiği bunun en açık dedilidir ki hizmetimiz orjinal ürünlerle çok daha kısa sürede teslim edilmektedir. Örneğin tamamen kayıp olan bir ford anahtarı için araç bulunduğu yerden kurtarıcının üstüne yüklenir daha sonra servise götürülür günlerce otoparkta bekletilen aracın tüm kilit seti değiştirilerek kullanıcıya teslim edilir tabiki kabarık bir fatura karşılığında. Bizim sizlere önerimiz tabiki yedek olmadan aracınızı kullanmamanızdır ancak bilmeyen ve başına geldiğinde durumun vahamiyetini anlayan internet kullanıcıları icin bu hizmetin gerçekten büyük bir nimet olduğunu hatırlatırız.

Sonuç olarak ford cmax yedek anahtar yaptırmak isteyen Salih bey 14:30 sıralarındaki arac muayene istasyonuna rahatlıkla yetişmiş oldu. Yaptığımız o sıcak muhabbetin arkadasından çok mumlun kaldığını kafasında zerre kadar soru işareti olmadığını söyleyen müşterimizi içtiğimiz çayın ardından yolcu ettik. Tüm uygulama ve programlarımız müşterilerimizle birlikte kendilerine izah edilerek yapılmaktadır. Dükkanımızda gizli, saklı, görünmeyen hiç bir bölüm yoktur ürünlerimiz ve işçiliğimiz sizlerin gözü önünde gerçekleştirilmektedir. Resim ve görsellerini yukarıda paylaştığımız oto anahtarı görselleri bizim elimizden çıkan işlerin kanıtıdır.

Yeni Ford C-max yedek anahtar programlamasını ve yeni ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Ford C-max Yedek Anahtar

1 yorum

  1. Gerçekten tebrik ederim, sitenin içeriğindeki yazılar bir firma sitesinde tam olarak olması gerektiği gibi açıklayıcı ve sürekliliğini koruyor. Bir meslektaşınız olarak bu sayfaya nasıl ulaştığımı tahmin ediyorsunuzdur ama bunu size söylemeden geçemedim. Tebrikler.

    Sadece üst Menü 1280×1024 çözünürlükte, mozillada biraz dağınık görünüyor, diğer durumları bilmiyorum. Bilgi vereyim istedim, bunun dışında, galiba firma sahibinin becerisi bu yazılar. Keşke bütün müşteriler böyle olsa.

    Not: Bu yorumdan ziyade size iletmek istediğim bir iletidir, yayınlanması için yazmadım yani.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*