fiat doblo yedek anahtar

Sizlere bu bildirimimizde fiat`ın doblo modeline nasıl yedek anahtar yapılır bunu anlatacağız. Bugün firmamıza Igdır bölgesinden gelen bir fiat kontağı ve sigorta kutusu tamamen kayıp olan bir doblo marka araca aitti. Aracın ruhsat fotokopisi ile ehliyat fotokoisinin birbirine zımbalanmış ve üzerinde anahtar yapılması için gönderilmiş ibareyle birlikte biz bu araca programlama yaptık.

Peki bu işlem nasıl yapılır, tamamen kayıp olan veya tek olarak kullanılan fiat doblo anahtarı için uygulama aynıdır tek bir farklılık sadece kapı kolu ve kontak sökülmesine gereksinim yoktur. Yukarıda bahsi geçen aracın kontağından mekanik ucu sigorta kutusundan ise immobilizer programlanmıştır. Bu uygulama tamamen kayıp olmuş bir doblo`ya uygulanan yöntemdir peki şehir dışındakı araçlara sadece yedek nasıl yapılır diye soracak olursanız mevcut anahtar ile sigorta kutusu göndererek diye ceva vermemiz mümkün olacaktır. Özellikle ticaret ve taşımacılık ile uğraşan kişilerin tercih ettiği bu araca yapılan uygulama minnet edilecek niteliktedir. Neden diye soracak olursanız 15 gün içerisinde yapılan fiat anahtarı için bu zamanı beklemek zorunda olanlar adeta çileden çıkmaktadır ki büyük bir iş kaybına sebebiyet göstermektedir.

Sonuç olarak Fiat Doblo, Fiat Albea, Fiat Palio modellerinde bulunan 48 Cripto Megamos güvenlik yazılımı sadece sigorta kutusunun bilgisayara bağlanmasıyla proglamlanır. İstanbul çekmeköy`den gelen kuruşemiş işi ile uğraşan Ahmet beyin aracı sadece 20 dakikada yapılmıştır. Şehir dışında bu ihtiyacına karşılık bulamayanlar için yayınladığımız yazımızın sonuna geldiğimizi üzülerek söyler herhangi bir sorun veya sıkıntınızda eğer dert oto anahtarı kesinlikle bilgi alın ki sonuca kısa sürede gidebilesiniz.

18 yorum

  1. Benimde anahtar kayboldu ve bişey yapamadım arabam da kaldı nasıl yardim ci olursunuz yenisini yapmak istiyom ulasirsaniniz bana seviniririm
    Orhan İlanko..

  2. 2011 model doblo 3 premio aracıma kumandasız yedek anahtar istiyorum. Hem kapıları açsın hem de arabayı çalıştırabilsin. Fiyatı nedir?

  3. –2011 model doblo 3 premio aracıma kumandasız yedek anahtar istiyorum. Hem kapıları açsın hem de arabayı çalıştırabilsin. Fiyatı nedir?
    —-(Vecdi bey hayırlı sabahlar 2011 fiat doblo uzaktan kumandalı yedek anahtar fiyat bilgisini yolladık lütfen kontrol ediniz.
    –Mailime bir şey gelmedi iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*