Ford Focus 3 kontak anahtarı

Yeni piyasaya sürülen Ford Focus 3 kontak anahtar sıkıntısı yaşayanlar bizlere tek tek ulaşmaya başladılar. İlk defa bukadar yeni bir aracın bukadar kısa sürede arıza yaptığına şahit oldum. Ford focus 3 uzaktan kumanda birdaha açılmayaçak şekilde kapatılmış arkadaki focus ambleminin altında pil var kapak kaldırılınca değiştiriliyor fakat tamir, müdahale veya gözden geçirme gibi bir alternatif bulunmuyor. Ömürlük bir ürün ürettiklerini düşünen üreticiler bu ürünleri nerede nasıl test ediyor onuda bilemiyorum fakat diyebileceğim eğer yeni nesil Ford Focus 3 aracınız var ise durum sanırım vahim.

Ürün deyimi doğruysa karpuz gibi ikiye ayrılıyor bu elden ele atmadan, sırtının üzerine düşmeden ve üretimden kaynaklı biz dükkanımıza gelen hatta şehir dışından gönderilen bu kumandaları şuanda onarıyor gerek duyarsakta kasasını değiştiriyoruz. Otomobilde uzaktan kumanda ile camların yukarı kalkma özelliği mevcut aynı şekilde özelliği kullanabileceksiniz herhangi bir değişiklik  orjinalliği devre dışı bırakmak kesinlikle ilgi alanımız değildir. Ele aldığım bu konuyu yazarken bir yandanda tamiriyle uğraştığım ford focus 3 kontan anahtar sahibine teslim edildi. Uzaktan kumanda arızası yaşıyorsanızda elektronik anlamda onarımlar gerçekleştiriyoruz bize ulaşmanızı önerir teşekkür ederiz.

10 yorum

  1. SN. YETKİLİ 2102 MODEL FORD FOCUS ARACIMIN ANAHTARINI ÇAMAŞIR MAKİNESİNDE BULDUK. GÜZELCE YIKANMIŞTI. ZOR OLSA DA AÇMAYI BAŞARDIM KURUTUP TEKRAR YAPIŞTIRDIM. ŞİMDİ ÇALIŞIYOR FAKAT YENİ PİL EN FAZLA İKİ HAFTA GİDİYOR. SONRA YENİ PİL…. BU KONUYA NASIL ÇÖZÜM GETİREBİLİR SİNİZ . MALİYET NE OLUR BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

  2. sn yetkili 2013 model focus eller serbest anahtarım kayboldu şuan da endişe içerisindeyim çünkü diğer anahtarın başka birinin eline geçmesinin çok kötü olabileceğini biliyorum.Yedek anahtar var üzerinde şifre yazılı plastik bi anahtarlığı ile birlikte. Böyle bir durumda benim yapmam gereken işlem nedir.Araca nasıl bi işlem uygulanır uzun sürer mi ? Şİmdiden çok teşekkür ederim

  3. Mustafa bey merhabalar 2013 model ford focus eller serbest keyless co dedigimiz anahtar kopyalaması tarafımızca yapılabilir ayrıca sizde bulunmayan ürünü arabanın üzerinden sileriz merak edilecek bir durum yok bizlere ugrayın yardımcı olalım.

  4. Merhaba, 2012 focus3 sustalı anahtarım artık çok yıprandığı için değiştirmek istiyorum. Siz sadece dış kabınımı gönderiyorsunuz. Elime geçtiğinde bir işlem yaptırmak zorunda kalacak mıyım? Fiyat konusunda bilgilendirir misiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*