Volvo S40 Anahtar

Günün ilk saatlerinde Volvo s40 modelinin anahtarıyla uğraştık müşterimizin şikayeti doğrultusuyla nasıl bir çözüm getirdik buyrun birlikte ele alalım. Yapmış olduğumuz sunumlar bilmelisiniz ki direk son kullanıcıyı baz almaktadır sorunlar ele alınırken insanlar kullandıkları araçlar ve problemlerine göre kategorize edilmektedir. Mesela Volvo S40 anahtar problemi bir çeşittir bunlardan en can sıkıcı olanı ise elastik yapıya sahip olan kafasının erimesi çirkin görünmeye sebep oluyor bununla birliktede taşıma zorluğu çıkartıyor.

Elastik kısmı erimiş s40 anahtarı çeşitli yöntemlerle düzgün bir şekilde eritiliyor içerisindeki elektronik parça ( immobilizer ) çıkartalıp yenisine aktarılıyor hemen ardından lazer kesim makinamızla ucunu açtıktan sonra volvo logosunu takıp sizlere ürünü teslim ediyoruz. Yaklaşık olarak 10 dakika süren bu işlemde 35 t.l gibi bir rakam sizlere fatura gediliyor buda yetkili servis fiyatlarına göre oldukca uygun hatta gülünç bir fiyattır. İşte üst tarafta gördüğünüz resim bunun açık delilidir. Diğer dikkat çektiğim bir hususta Volvo s40 kumanda kabı sıkıntısıdır bunun problemide sert plastikten imal edilmesidir bir insan boyu mesafeden düştüğünde çatlayan ve belli bir zaman sonra uzaktan aracı açıp kapatmayacak kadar rezil bir duruma düşün bu ürününde komple dış kasası mevcuttur ürünün değişimi için profesyönel bir el aramanıza gerek yok bu değişimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ürünler tamamen kaliteli olup orjinal neteliğindedir yetkili servisler dahil olmaz üzere ülkenin dört bir yanından taleplerin olmasi bizi oldukca mutlu etmektedir. Örnek verecek olursak s40 anahtarı ve s40 uzaktan kumanda kasası değişikliğiyle birlikte Elli lira vermeniz yeterli olmaktadır. Bilgisini vermiş olduğumuz ürünlerin herhangi birinden sorun yaşıyor ve riske girmek istemiyorsanız extra bir işçilik ücreti talep etmeksizin gereğini yapıyoruz.

21 yorum

 1. Merhaba
  2000 model volvo s40 ım var. aracın 2 adet anahtarı ve 1 adet kumandası var.
  hepside çok yıprandı. bu anahtarları kullanarak 1 adet orjinal anahtar ve kabı ile 1 adet sustalı şeklinde kopyanabilirmi. Fiyatı ne kadar olur teşekkürler.

 2. Merhabalar benim 2005 model Volvo s40 aracım var anahtarlardan birisi arızalı sıfır anahtar fiyatı nedir?
  Teşekkürler…

 3. Merhaba

  S40 2000 Model Kumandasının bagaj açma tuşu çalışmıyor. Ayrıca kasası çok yıpranmış.
  Bir de anahtarın yedeği kayıp.
  Anahtar kopyalama ücreti + Kasa değişim ücreti + Bagaj açma tuşu tamiri için ayrı ayrı fiyat verirseniz çok sevinirim. Maillerimi devamlı kontrol etmekteyim. Bir de yedeği olmadığı için gelmek durumundayım. Ortalama ne kadar sürüyor bir işlem?

 4. Merhaba
  2000 model volvo s40 ım var. aracın 1 adet anahtarı ve 1 adet kumandası var.
  Bunlar çok yıprandı. Kumanda ve anahtarı birlestirebilirmiyiz. Fiyatı ne kadar olur teşekkürler.

 5. Selamünaleyküm ustam peki immolizer anahtardamı yoksa kumandadamı takılı ben yedek anahtarı yani sonradan yapılan bir anahtar orjinalı değil onun anahtar kısmını kesip susta çeviriye kaynattırdım fakat aracı çalıştırmadı neden olabilir..

 6. Merhabalar hocam benim volvo s40 2004 classic marka aracim var . Bir adet anahtarim var onunda kumandasi suya dustugu icin oksitlenme yapti calismiyor. Eimdeki anahtarin tamiri bir adette yedek anahtar yaptirmak istiyorum. Ne kadar olur yada yapabilirmiyiz.

 7. Merhaba 2000 model volvo s40 2.0t
  Akü çıkarılıp takıldıktan sonra 6zaktan kumandalar çalışmıyor araç teybi çalışmıyor bunun için yetkili servise mi gitmem gerekiyor bilgi verebilirmisiniz

 8. Merhabalar
  2008 model Volvo S40 aracımın 1 adet anahtarı var kumanda kapıları açıp kapatmıyor kapıları kılıç anahtarla açıyorum çoğaltılabilir mi fiyat nedir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*