Chevrolet Captiva sustalı anahtar

Chevrolet Captiva Anahtar:

Chevrolet Cruze modelinden sonra adından sık sık bahsetitğimiz modellerin biride Chevrolet Captiva`dır. Arac 2012 model olmasına rahmen yine sahiplerini rahatsiz edecek boyutta olduğunu gördük. Yeni ürünlerimiz arasındaki yerini alan Chevrolet Captiva sustalı anahtar dönüşüm uygulaması yine orjinaliteyi aratmayacak kalitededir. Sizlerde biliyorsunuz ki herhangi ürünün bir çok çeşitleri mevcut biz inceleme ve uygulamısını yapmadığımız hiç bir oto anahtarı hakkında kesin hüküm vermedik.

Yazımızın üzerinde bulunan resimler ordan burdan alınma değil vitrinimizden çıkartıp paylaştığımız ürünlerdir. Bir Chevrolet Captiva sustalı anahtar yaptıracak olan birinin nekedar hassas olduğunu biliyoruz. Yeri geliyor ormanda piknik, yeri geliyor kilometrelerde uzağa tatile gidiyorsunuz yapılan bu uygulama nekadar güvenilir sizi yolda bırakırmı araca bir zarar verirmi bu soruları biz hergün onlarca kere duyuyoruz. Onun içindirki kalitesine kefil olmadığımız hiç bir Chevrolet captiva anahtar müşterilerimize teslim edilmez hep şunu dedik bizimle çalışan tanıştığımız kişilere bugün bu marka otomobilimiz olsa kendimizede anında dönüşüm gerçekleştiririz.

Nasıl milyonlarca 48 bedende insan var hepsi farklı elbiseler kullanıyorsa bu değişimde buna en güzel örnektir. Yani burarada aracın sigortasını, kaskosunu, güvenlik yapısını etkileyecek bir durumun olması imkansızdır. Sizin otomobilinizle bizim bir işimiz yokki onlar tamamen orjinal ve dokunulmazdır. Sedece devre değişikliğiyle bunu yapıyoruz eskilerde bozulmalar kesilmeler oluyor ürünler eski haline döndürülemiyordu. Biz yukarıda hem orjinal kumanda kabı hemde sustalı dönüşümünü paylaştık buradan şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki canınız istemediğinde eski haline dönüşüm anlıktır size lazım olan sadece bir saatçi tornavidası olacaktır. Sustalının yanı sıra kırılmış parçalanmış bir captiva anahtar için sadece dış kumanda kutusu değişikliği yaparak uygun liralara çözüm sağlayabilirsiniz. Konumuzun şimdilik sonuna geldik bu hafta sizlerle malesef birlikte olamayacağız acil durumlar için telefon irtibatına geçmeniz rica olunur. Şimdiden Mubarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar kazasız, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*