Mini Cooper Sustalı anahtar

Alman otomobillerinin tutulan modellerinden biri olan Mini cooper  ülkemizdede büyük ilgiyle sahiplenilmektedir. 2004 yılına kadar satışı yapılan Mini Cooper anahtar yapısı 2005 yılında değişiklik göstermiştir. Yukarıda paylaşımını yaptığımız uzaktan kumanda modelleri belirttiğimiz gibi 2004 modele kadar olanlarına aittir. Bununla birlikte 2005 yılında farklı bir yapıyla karşımıza çıkan söz konusu otomobilin uzaktan kumandasına bagaj açma özelliği konulmuştur ki onun akabindede hemen smart dediğimiz yani kartlı sistem piyasaya sürüldü.

Konumuza dönecek olursak çok sivri ve tombul olan mini cooper uzaktan kumandalı anahtar insanlara taşırken zorluk çıkarıyor durumdan rahatsız olan kullanıcılarda çareyi araştırıp acaba bir farklılık var mı bir yenilik varmı acaba değiştirebilirmiyim tarzında çıkış arayıp kurtulmak istiyor. Biraz geç kalınmış olsada artık şuan elimizde bulunan imkanlarla mini cooper ve land rover discovery sustalı anahtar uygulaması başlamış bulunmaktadır. İstenildiğinde maximum 10 dakikada eski haline döndürülebilen bu uygulama tabiri yerindeyse ayakkabı değiştirmek gibi bişeydir çünkü sadece dış modifiye söz konusu iç aksam araca ait olduğundan herhangi bir problem, yolda kalma, tanimama veya aracın kilitlenmesi akla dahi gelmeyecek kadar önemsizdir.

Yine herzaman olduğu gibi tarz ve zevkinize uyum sağladığını düşünüyorsanız aracınızla bize uğramanıza gerek yok vakit sorununu kargo hizmetiyle çözebilirsiniz. Eski mini cooper kumanda kabı tekrar paketlenerek tarafınıza iletilir satış v.s benzeri durumlarda eski haline getirmek istediğinizde telefon desteği ile birlikte sizlere bu yardımıda yapıyoruz. Yeni ürünlerin haberini yapmak bizi her zaman mutlu etmiştir umarız sizlere yüz güldürü bir ürün tanıtmış taktir görmüşüzdür hepinize keyifli sürüşler.

3 yorum

  1. 2002 cooper s arabamın sustalı ve kumandası olan veyahut da sustasız kumandalı olan fiyatı nedir benim elimde heryerde olan sustalı kumanda var ve bunda kapı açmada problem yaşadığım için değiştirmek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

  2. mini one aracımın anahtarını sustalı ve kumandalıya çevirebilir misiniz?
    kumandalı kilit sistemi bulunmamaktadır.
    2003 mini one
    mail adresime ücreti belirtirseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*