Nissan note yedek anahtar

Nissan`in kücük, zarif ve bir okadarda tercih edilen modellerinden biri olan Note`ye yedek anahtar yaptık. Semtimizde hikamet eden ancak servisten başkasının yapamayacağını düşünen müşterimiz vitrindeki sergimizi gördükten sonra sordu ve benim bir tane Nissan note anahtar var elimde oda kayıp olursa mahfolurum ne yapmam gerekir diye sorduktan sonra kendisine bir bardak çay ikram ettik daha sonra ruhsat sahibi olduğunu öğrendikten sonra işlemleri sırasıyla takip ettik.

Nissan note uzaktan kumandalı anahtar kopyalamadık çünkü müşterimizin talebi bu yöndeydi ben elimdekini kaybettikten sonra aracımı kullanıyım ve kaskomda sıkıntı yaşamıyayım benim için yeterli demesi üzerine bizde sadece immobilizer aktif edip aracını çalıştıranını yaptık.  Hatırlarsanız daha önce nissan qashqai sustalı anahtar  bildirisi yayınlayıp onları katlanabilir yapabildiğimizi sizlere duyurmuştuk işte Nissan Note`ninde uyumlu olduğunu bilmelisiniz. Üzerinde bagaj açma özelliği bulunmayan otomobil sadece aç kapa özelliğine sahiptir. Ayrıca stoklarımızda barındırdığımız yedek parçalarla birlikte bu ürün için garantili onarım gerçekleştirebiliyoruz. Kendi aracı çalıştıranın üzerinden kopyasını alarak başarıya ulaşılan sistemde otomobil ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

2 yorum

  1. Note’un anahtarlarından birini sustalıya çevirmenin maliyeti nedir? Kumandanın kenarında Note mu yazacak yoksa başka bir modelin ismi mi (qashqai gibi)?

  2. İbrahim bey nissan note sustalı anahtar yaptığımızda yazı koymuyoruz artık müşterilerimizin isteği bu yönde oldu bizde artık o şekilde üretim yapmıyoruz ancak istenildiğinde bir rekklamcıdan kaplama ürünlerinden o ölcüde yazdırılıyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*