Mini Cooper Smart anahtar kabı

Daha önce mini cooper kumanda kabı satışı yapmaktaydık bunların duşları delinme gösteriyor bizde bunları sıfırlıyorduk. 2005 yılından sonra Mini cooper smart key diye tabir ettiğimiz yuvaya oturtmalı anahtar yapısını kullandı bu ürünlerde önceki serilerdeki gibi metal anahtar ve pil bulunmuyor aynı yeni nesil Passat`lardaki gibi yuvaya oturtarak çalıştırılıyordu.

2012 yılına geldiğimizde yaklaşık olarak 6 yıldır çalışmakta olan mini cooper smart anahtar pil sorunu vermeye başladı sarj tutmadığı için açıp sıfırlamak zorunda kaldığımız ürün açılmaya müsait olmadığından dolayı malesef zedelenmelere mağruz kalıyordu. Yeni ürünlerle birlikte siparişini geçtiğimiz mini cooper smart anahtar kabı açıp onarımını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimize güzel bir hizmet olacaktır ki bunun yanı sıra problem yaşamayıpta titizliğe önem verenler icinde iyi bir firsat diye düşünmekteyiz.

İç yapısı Bmw`ler ile aynı hiç bir değişiklik yok sadece kendine özgü bir tarzı bulunan mini cooper smart anahtar kabı tamamen orjinal ve kaliteli bir üründür. Montajını yine herzaman ki gibi bizim yapmamızı doğru buluyoruz aksi halde 350 Euro değerinde olan bu ürünü tamamen kayıp edebilirsiniz. Cooper smart key etrafında bulunan nikelaj görünümündeki plastik üzerindeki kaplamalar belli bir zaman sonra çatlayıp dökülüyor buda malesef hoş bir görüntü vermiyor yeni üründe çemberinde sıfır olduğu gözlerden açmadı.

Asvalt üzerinde düşüp birazda yuvarlandığında derin çizikler oluşan smart kumanda yaklaşık 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde geri iade edilebilmektedir. Üzerinde yanyana açma, kapama ve bagaj olmak üzere toplam 3 adet özellik vardır mini cooper smart kumanda üzerindeki kilitleme butonuna basılı tutulduğunda camlarıda kapatabilirsiniz. Ayrıca bizim cihazlarımızla bu model arabaların anahtarlarını okuttuğumuzda orjinal kilometresini görebiliyoruz eğer araç ile oynandıysa göstergede farklı anahtar üzerindeki kilometre farklıdır isterseniz sizlere bu bilgiyide verebiliriz.

27 yorum

 1. merhaba
  2007 model cooper ımın smart key anahtarı zaman zaman kapıları acıp kapamada sorun yaratıyor , değişim ne kadar sürüyor maliyeti nedir

 2. Merhabalar,
  yeni aldığım Mini One’ın (2008) asıl anahtarı (smart key) oldukça yıpranmış, yedek anahtarın tuşları çalışmıyor. ne yapılabilir ve maliyeti nedir?

  teşekkürler,
  Erdem

 3. Merhaba, 2008 model cooper için smart key in dış kabı ve tuşları eskidiği için değiştirmek istiyorum. Yedek anahtarda aynı şekilde 2 adet ve 1 adet için fiyat alabilir miyim? Ne kadar sürede yapılabiliyor ? Teşekküler.

 4. Merhaba, 2012 model countryman’in smart anahtar kasası biraz yıpranmış durumda. Elektronik olarak bir sıkıntısı yok sadece kasayı değiştirmek istiyorum. Elinizde var mıdır? Orijinal ürün mü kullanıyorsunuz görüntü itibariyle ilk hali gibi olur mu, hiç bir detayda görsel sıkıntı olmamasını temenni ediyoruz. Bir de bunun maliyetini iletebilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

 5. Merhabalar, aracım 2008 model r55 clubman. 2. el almıştım. Yedek anahtarı yok o yüzden. Mevcut anahtarıda görüntü olarak aşınmış durumda. Anahtar kabı fiyatı ve ayrıca yedek anahtar fiyatı konusunda bilgi alabilirmiyim. Kolay gelsin.

 6. Merhaba yuvaya takmak zorundayım. Bu işlem ne kadar sürüyor ve fiyat bilgisi alabilir miyim? Araca ihtiyacınız var mı? Ruhsat sahibi ve anahtar dışında neye ihtiyacınız var?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*