Ford Focus 3 anahtar

Bildiğiniz üzere yeni üretilen tüm Ford otomobiller artık eller serbest özelliğiyle çalışmaktadır. Anahtarsız giriş özelliği bulunan bu araçlara yakında programlama yapabileceğiz. Mühendistlerimiz tarafından denenip test edildi bir kaç yazılım düzenlemesinden sonra tarafımıza ulaştırılacak olan Ford Focus 3 anahtar kopyalama cihazıyla teknolojiyi yakından izlediğimizi bilmenizi istedik.

Ford Focus 3 pil değişimi yaptığımızda gerekli incelemelerde gördük ki uzaktan kumanda içerisinde gizlenmiş bir Ford anahtarı bulunmakta bu mekanik bir parça olup sizlerin kurtulmasına vesile olmaktadır. Kumanda pili bittiğinde araç açılmayacak dolayısıylada içine binemeyeceksiniz işte bu metal parça ile kapıyı açarak otomobili çalıştırabileceksiniz.

Bahsettiğimiz Ford focus III modeli henüz çok yeni olduğundan  yedek kopyalama talebinde bulunulmasada böyle bir ihtiyac olacağını düşünmekteyiz. Arka tarafı ince ön tarafa doğru kalınlayan focus 3 uzaktan kumandası gerçekten estetik, kaliteli ve güzel bir yapıya sahiptir. Ford focus 3 anahtarı arkasındaki parlak logo tırnaklıdır bu tırnağı biraz kastırdığınızda yerinden çıkar çıkarttıktan sonra pilini değiştirebilirsiniz pil koduda ” 2032 ” bu numara ile her yerden pili temin edebilirsiniz. Bu akıllı giriş sistemli araçlarda otomobile yaklaşıldığında kapılar açılıp otomobil sizin kontrolünüze geciyor.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*