Land Rover Sport yedek anahtar

Land Rover Sport & Range Rover Sport Yedek Anahtar

Türkiye`de şuanda bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde olduğumu ilk önce söylemek isterim. Şuanda Land Rover Sport ve Land Rover sport modellerindeki otomobillere yedek anahtar kopyalamaya resmen başlamış bulunmaktayız. İstinye Borusan Oto haricinde bu araçlara yedek yapabilen varmı bilmiyorum ama sanırım bir ilki gerçekleştirdik.

Land rover veya Range rover yedek yaparken araca 15 dakika ihtiyacımız oluyor bu zaman zarfı içerisinde gözünüzün önünde hazır ediyor eşleştirme gerçekleştirdikten sonra çalıştığını bizzat gösteriyoruz. Şunu söylemek istiyorum bu uygulama yapılırken otomobile herhangi bir müdahale yapılmıyor ( sökme, takma, kurcalama ) gibi aklınıza gelecek hiç bir durumun olmadığını bilmeniz gerekiyor. Tuşlarının delinmesi ve uzaktan kumanda üzerindeki swiclerin parçalanmasıyla yaşanan arızayıda yine aynı şekilde dakikalar içerisinde yok ederek ilk günki kadar temiz hale getirebiliyoruz.

Lazer kesim son teknoloji makinalarımızla çiziksiz bir şekilde standartlara uygun kasgo poliçelerinizde başınızı ağrıtmayacak olan bu uygulamamız için sizlerden gelecek olan ihtiyaçlara karşılık vermeyi beklemekteyiz. Programımızda kayıp olanı şuan için malesef devreden çıkartamıyoruz fakat yerine uzaktan kilitleyip açıldıktan sonra motoru çalıştıranı aktif hale getirebiliyoruz. Eğer sizin için kayıp olan hayati önem taşıyorsa art niyetli bir kişinin elindeyse veya çalındığını bizzat görüp müdahale edemediyseniz burada izlememiz gereken yol şu şekildedir. İlk önce otomobili Borusan`a götürüyorsunuz araca bilgisayar bağlayıp sizde olmayanı etkisizleştiriyorlar herhangi bir ücret alacaklarını zannetmemekle birlikte belki kayıt ücreti talep edebilirler sonrasında bize uğruyorsunuz aramızda zaten yaklaşık 400 Mt. mesafe var işinizi maximum 1 saatte bitirip sorunsuz şekilde ayrılıyorsunuz. Aracınızı örneğin Ankara, İzmit, Antalya v.b gibi çevrelerden alıpta İstanbul`a geldiyseniz böyle bir işlem yapmasanızda olur diye düşünmekteyim. Yeniliklerimiz devam ediyor önümüzdeki bir kaç gün içerisinde böyle güzel konularla tekrar birlikte olacağız şimdilik hoşçakalın.

6 yorum

  1. 2006 model range Rover sport marka aracımın anahtarının dış kabı delinmesiyle birlikte içine kahve döküldü.şu an çalışmıyor.dış kabını kırdım ama mekanik kısmı elimde.acaba arabayı getirmeden tamiri mümkün mü?

  2. slm
    2007 model range rover (vogue) anahtarin uzaktan kumandasi ne sarj ediyor ne de calisiyor , bunu size gindersem tamir edebilirmisiniz ???

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*