Ford Kuga Anahtar

Ford kuga anahtar

Ford mühendistleride artık araçlarında eller serbest özelliği kullanmaya başladı. Ford Kuga anahtar kullanıcısının cebinde dahi olsa kapıları açıyor ve saldığı sinyaller sayesinde start düğmesine dokunulduğunda araba direkt olarak çalışıyor. Piyasada daha yeni yeni yaygınlaşan bu otomobilin linasnlı programlamı makina parkurumuza dahil ettik. Yıllar geçtikçe değişiklik gösteren oto anahtarı tüketici tarafından bakıldığında rahatlık olsada bizim gözümüzlü  bakıldığında tam bir felaket. Otomobillerde kontak yapısının ortadan kalkmasıyda büyük bir güvenlik zafiyeti doğmuştur çünkü hırsızlar için en büyük önlem mekaniktir. Tamamen elektronik yapıya sahip olan bu sistemde sadece bilgisayar vasıtasıyla (konumuz ford anahtarı ve eller serbest uzaktan kumandaolduğu için onu örnek veriyorum ondan örnek veriyorum ) programlanabilecektir. Kontak sistemi biliyorsunuz ki büyük bir önlemdir onu çevirmek döndürüp marşa basmak büyük bir ustalık, kilit sisteminin iç yapısının bilinmesini ve yılların tecrubesini gerektirir.

Bizim aylar önce otomobillerde baston kilit yapısını anlatan bir yazımız vardı orada nekadar gereksiz olduğunu anlatmıştık ki sanırım ileride bunlara oldukça ihtiyaç duyulacak hatta kullanmanızıda kesinlikle öneriyoruz. Konumuza dönecek olursak Ford Kuga sahibi olupda yedek ihtiyacınız varsa bizlerden yardım almanız lehinizedir. Yaklaşık olarak 10 ila 20 dakikada yapımızın önünde sizlerle birlikte yapacağımız programlama neticesinde uzaktan kumandanız yedeklenecek aracın beynine hükmedilerek başka bir kayıtlı kumanda varsa iptal edilerek aracınız sizlere teslim edeceğiz.

İnsanın cebinde olsa dahi kapıları açıp kapatıp arabayı çalıştırabilen bu ürünün devamlı sinyal yaymasından mütevellit kısa sürede pili bitmektedir. Uzaktan kumanda pili daha öncede belirttiğim gibi 2032`dir. Aracınız Ford kuga ve uzaktan kumanda sorunu yaşıyorsanız bizlerle mutlaka iletişime geçin eğer istanbul bölgesindeyseniz aracın başınada gelip müdahale edebiliriz. Tabiki söz konusu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için ruhsat sahibi olmanız gerekmektedir.

14 yorum

  1. Merhabalar 2012 model ford kugam var. Elimde bir tane anahtar mevcut. Bir tane daha yedek anahtar oluşturmak istiyorum bu konuda fiyat teklifi gönderebilir misiniz. İyi çalışmalar diliyorum.

  2. Levent bey 2011 ford kuga yedek anahtar fiyatını sizlerede ulaştırdık mailinizi kontrol ediniz. Aracınızda keyless go yani anhatarsız çalıştırma ve giriş özelliği bulunmakta işlem için arabayla gelmeniz gerekiyor ayrıca ruhsat sahibi olacaksınız.

  3. 2009 mondeo anahtarsız giriş yok anahtarsız çalıştırma var yedek yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim. Fakat araba Ankara’da

  4. Merhabalar 2011 model ford kugam var. Elimde bir tane anahtar mevcut. Bir tane daha yedek anahtar oluşturmak istiyorum bu konuda fiyat teklifi gönderebilir misiniz. İyi çalışmalar diliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*