Hyundai Elantra Sustalı Anahtar Yapımı

Firmamıza Google Arama Motoru sayesinde ulaşan Denizli il Müftülüğünden Adnan EĞDİR beyin 2005 model hyundai Elantra aracına tarafımızdan sustalı anahtar yapılmıştır. Yukarıda gördüğünüz resim örnekleri harici hyundai kullacılarına gerekli bilgiyi vermek amaçlı paylaşılmıştır. Türkiye`nin her bölgesine kargo aracılığıyla hizmetimiz mevcuttur. Anahtar ve kumandası ayrı olan hyundai ila kia modellerine bu uygulama gerçekleştirilir. Hyundai Yedek anahtar ve kumanda sorunu için bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.

50 yorum

 1. selamlar
  daha önce de 2006 elantra yedek anahtar ve kumanda fiyatı sordum cevap olarak telefonda gerekli bilgi verilmiştir yazıyor ama cevap olarak ne telefon ne de mail geldi. benim 1 adet kumandam ve 1 adet anahtarım var. ikisinde birer yedeğini istiyorum k.maraş tayım fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.

 2. 2006 model elentra aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum.fiyat bilgisi alabilirmiyi.araç anahtarını size göndemem gerekiyor.kaç günde çıkıyor

 3. Merhabalar 2005 model hyundai elantram var kumandasının dış kabı kırıldı sustalı anahtar yapmak istiyorum malatyadayım fiyat ne olur ?

 4. Merhaba 2004 model hyundai elentra aracım var aracımın kumandası arızalı değiştirmek istediğimde servisten çok yüksek maliyet çıkardılar.Bende sustalı anahtar yaptırmak istiyorum.Bu şekilde yaptırırsam uzaktan kumanda aktif olur mu?Bir de bana fiyat bilgisi ve garanti hakkında bilgi verirmisiniz.

  İyi çalışmalar.

 5. Osman bey merhabalar dünde telefonda belirttiğimiz gibi sustalı yaptırdığınızda hyundai elantra uzaktan kumandalı anahtar çalışmayacaktır öncelikle tamir edilmesi gerekiyor bizim uygulamalarımız hep orjinallik üzerine yani sonuç olarak önce tamir edip aracı açıp kapatır hale getireceğiz ardından ise sustalı yapacaığız garanti kullandığınız sürecedir.

 6. Merhabalar. Van’dan 2005 elantra kumandamı ve anahtarımı bugün itibariyle kargoya verdim. İnşallah güzel bir sustalı anahtar olarak geri alırım. Kumanda bazen çalışmıyor, iki-üç kere bastıktan sonra çalışıyor. Bu soruna da bakarsanız sevinirim. Ayrıca bozuk olan kumanda içini de yolladım, tamiri mümkün mü? Kumanda elinize geçtikten sonra bilgi verirseniz sevinirim. Vereceğiniz emeğe şimdiden teşekkürler.

 7. İyi günler… anahtarı ve kumandadan birer tane kopya istiyorum. Ayrıca bu yaptığınız kopyanın sustalı olmasını istiyorum. Fiyat verirmisiniz

 8. Merhabalar. Van’dan sustalıya çevirmeniz için gönderdiğim anahtarımı teslim aldım. Beklediğimin üzerinde bir anahtarla karşılaştım. Verdiğiniz emeğe çok çok teşekkürler.

 9. 2005 Hyundai elantranın sustalı anahtarı uzaktan kumandayı calıştırıyormu birde kodlama işlemini nasıl yapıyosunuz kodlamadan araç çalışmıyor diyolar doğrumu acaba bu arada olursa eğer fiyatı ne kadar olur acaba yardımcı olurmusunuz iyi akşamlar

 10. Adnan bey selam 2005 hundai elentra aracıma sustalı kumandalı anahtar yaptırmak istiyorum yalnız tek anahtarım var kumandam da tek nasıl yapabiliriz bide fiyat nekadar

 11. 2005 model elentra aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum.fiyat bilgisi alabilirmiyi.araç anahtarını size göndemem gerekiyor mu.kaç günde çıkıyor

 12. İlyas bey hyundai elantra sustalı anahtar uygulaması yaptığımızda araca tanıştırma yapmıyoruz çünkü tüm techizat zaten aracın kendi parçaları ancak sıfırdan yapın derseniz ozaman devreye immobilizer kopyalama cihazları ile biz giriyoruz otomobilin bilgisayar girişinden müdahale gerçekleştikten sonra aktif ediyoruz.

 13. 2005 hyundai elantra 1,6 gls aracımın 2 anahtarı mevcut ama uzaktan kumandalarından biri kötü durumda (plastik kasasıda kırıklar ve çatlamalar mevcut) diğeri de (sürekli kullandığım) iyice eskidi….uzaktan kumandaların yenisiyle değişimi mümkün mü, yada sadece uzaktan kumandanın plastik kasalarını değişimini yapabiliyormusunuz. eğer yapılabilirse bunların fiyatları nedir ? internetten araştırdığımızda kasa mevcut ama türkiyeye gelir mi gelmez mi??

 14. slm a 2006 elantram var kumanda kılıfı arızalandı yaıştırıcı ile tutturdum ama yenisini yapmak istiyorum fiyatı ne kadar bir de sustalı mı normal olanı mı tavsiye edersiniz..

 15. 2004 elantram var. orjinal kumanda ve anahtarım kayboldu. Kopya yedek anahtarım var sadece. Orjinal kumanda ve anahtar kodlama yapılabilir mi. Mümkünse Ücreti ne kadar olur..

 16. Yılmaz bey hynudai elantra sıkıntılı bir araba malesef biz bu arabaya yedek anahtar yapabiliyoruz fakat uzaktan kumanda parçası elimizde olduğu halde kodlama yapamıyoruz bunun sustalı olabilmesi için bizlere kumanda ve anahtar gönderilmeli veya getirilmelidir.

 17. merhabalar 2004 model elantra aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum istanbulda yasıyorum. teslımat süresi ve fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*