kayıp 2007 model volkswagen golf anahtarı

Atatürk hava limanı otoparkında kilitli halde kalan vw golf aracın anahtarı istinye Anahtar tarafından yapılmıştır. Firmamıza Volkswagen yetkili servislerinden Uzay ve Doğuş oto ile görüşen ancak aldığı fiyat konusunda hayrete düşen Melis hanım firmamıza ulaşmışmıştır.

Atatürk hava limanı otoparklarının tavanı alçak olmasından dolayı Oto kurtarıcı ile müdahale edemediğimiz aracın immobilizer anahtar sorunu 1 iş günü içerisinde sonuca ulaşmıştır. Volkswagen golf sustalı anahtar ve bir adet yedek anahtar yapıp aracını teslim ettiğimiz melis hanım hizmetten çok mumlun olduğunu dile getirmiştir.

Modeli ne olursa olsun Kayıp Volkswagen Golf’ün orjinal kumanda ve anahtarları tamamen kayıp olsa dahi  teknik ekibimiz park halinde bulunan araca müdahale ederek minimum fiyat garantisiyle yapmaktadır.  Otomobilim için  güvenilir bir şekilde orjinal ürün kullanarak ucuz maliyetle bu sorunumu çözebilirim  diye düşünüyorsanız firmamız bunun garantisini vermektedir. İmmobilizer oto Anahtar sektörünün Türkiye liredi olan   İstinye Anahtar, size anahtardan daha farklı olarak güler yüzlü hizmet ve ömür boyu ürün garantisi ile öncülüğünü sürdürmektedir.

Tüm Volkswagen modellerinde olduğu gibi Golf araçların orjinal kumanda ve anahtar problemleri ve Yedek Anahtarınızı sadece 20 dakika gibi kısa bir sürüde yapabiliyoruz. Özellikle ön kodlu dediğimiz sistemlerin dahi programı firmamızda mevcut olup sizlerin mağduriyetini gideriyoruz. Tamamen kayıp olan anahtarınızı, mobil servis aracımız ve teknik servis elemanlarımızca başında müdahale ederek, İstanbul’un her yerine kısa bir süre içerisinde ulaşıyoruz. Ayrıca zamanla aşınan, yırtılan veya kırılan anahtar ve kumandalarınız içinde orjinal anahtar kabı ve kumanda kasası firmamızda mevcuttur.

İmmobilizer Oto Anahtar firması olan  istinye  Anahtar, Volkswagen Golf Orjinal Kumanda ve Anahtarlarını  bilgisayar ile yapmaktadır.

11 yorum

 1. iyi günler 2001 model volkswagen golf sustalı anahtar yaptısam maliyeti ne kadar olur ve hangi adreslerde yaptırabilirim teşekkür ederim.

 2. kolay gelsin bugün yine mail çekmiştim ama cevap gelmedi galiba golf 4 e sustalı yedek anahtar çıkartsam maliyeti ne olur teşekkürler

 3. iyi çalışmalar 1999 model golf aracım var kumandasının üzerinde volkswagen amblemi var bunu sustalıya çevirip 2 adet yaptırmak istiyorum acaba araç olmadan sustalıya çevrilebilirmi

 4. 1999 Model golf’üm var ve anahtarı üzerinde ki düğme işlev görmüyor ayriyeten üzerinde volkswagen logosu olan bir alarm düğmesi takılı ondan kapıları açıp kapatıyorum. İstiyorum ki sustalı bir anahtarım olsun kapı açıp kapatma işlevi de üzerinde olsun ne kadara ve ne şekilde yapailiriz.

 5. Merhaba iyi günler,

  2007 Model Golf 5 aracın yedek anahtarını kaybettim.
  Güvenlik kod numarası ve orijinal anahtarı mevcut, yedek anahtar maliyeti nedir?
  Ayrıca araç bakarken WV grupta deniz anahtarı gördüm (5 kasalarda) bu anahtar nedir, araçta mı gizlidir?
  Bilgi verebilir misiniz?

  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*