Seat Cordoba Yedek Anahtar

 

Ülkemizdeki araçlardan %65`inin yedek anahtarı olmadığı tahmin edilmektedir. Özellikle ikinci el alınan araçlarda teslim edilmeyen aracların sigorta ve kasko sigortadan yararlanamadıkları bilinmektedir. Seat cordoba yedek anahtar eksiği olan aile araçlarında bu ihtiyaç büyük bir farklılık göstermektedir.

        Yukarıda görmüş olduğunuz Seat cordoba kumandalı anahtar konu olan aracın orjinal ürünüdür. Bu yönde araştırma yapan veya ihtiyacı bulunan tüm  seat sahiplerinin sorununu çözmekteyiz. Bilmelisiniz ki vw, seat, skoda ve audi birbirleri ile kardeş firmanın aynı parçalardan üretilen fakat tasarımı farkı olan bu araçların Sustalı anahtar diye tabir edilen yeni nesil oto anahtarları cordoba modeline uyumludur dilerseniz orjinalliğini bozmadan bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

                 Seat cordoba yedek anahtarı yaptırmak isteyen ilk olarak yetkili servislere konuyu açan ancak çok yüksek maliyet, 15 iş günü içerisinde ve bir miktar kapora bırakılmasının mecbur olduğunu duyan müsteriler günümüz harikası Google üzerinden bu konu hakkında fiyat araştırması yapmaktadır.

11 yorum

  1. 2006 seat cordoba 2 tuşlu orjinal anahtari ve üzerinde tus olmayan yedek anahtari var. Sustaliya çevirme işini yedek anahtari bozup mu yapıyorsunuz yoksa orjinal tuşlu olan anahtari bozarak mi? Bir de fiyat bilgisi verir misiniz?

  2. iyi günler 2004 cordoba aracımın orjınal kumandalı anahtarı 434 mhz 2 adet sustalı 3 butonlu kumanda istiyorum. fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz? teşekkürler.

  3. İyi günler 2008 seat cordoba aracımın orjinal anahtarının ışığı yanıyor ancak kilitleyip açmıyor. Yedek sustalı anahtarımda kapıları açıyor ama immobileyzır hatası verip aracı çalıştırmıyor. 2 anahtarın tamiri ne kadar tutar yaklaşık fiyat verebilir misiniz ?

  4. 1999 seat cordoba anahtarım sıkıntılı japon yapıştırıcı ile yapıştırdım sustalı anahtara dönmek istiyorum fiyat nedir bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin ve ne kadar sürer

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*