Land Rover Evoque Anahtar

Land Rover Evoque Anahtar

İstinye Borusan ile çalışan insanlar pek dışarıdan hizmet almayı sevmeselerde yüksek fiyatlardan rahatsız olan insanlar için tanıtım yapmayı uygun gördüğümüzden bu ürünü kaleme aldık. En son çıkan araçların başında gelen Land Rover Evoque bir anda tüm Türkiye`de yaygınlaştı ve tercih edildi. İstanbul ve çevresinde hikamet eden ve Land Rover Evoque anahtar ihtiyacı olan müşterilerimize orjinal ürünlerde kısa sürede ve çok daha uygun fiyatlarla yaklaşıyoruz. Ruhsat sahibi olduğunuz otomobille uğradığınız zaman ki zaten firmamız İstinye Borusan`ın 200 Mt. yakınındadır hemen ürünü bizlerden temin edebilirsiniz.

Pahalı ve lüx serilerden olan araçlara yetkili servis haricinde dokunulmasını istemediğinizi çok iyi biliyoruz ancak işlemlerimizin şeffaf olduğunu hatırlatır aracın tüm işlemleri sizin nezaretinizde olduğunu unutmamanız gerektiğini hatırlatırız. Elektrik, motor ve mekanik olarak hiç bir müdahalede bulunmadan sadece elektronik ortamda bilgi alış verişiyle Evoque anahtar tanıştırma işlemini bitiriyoruz. Aracınızın ilerde çalışmaması arıza çıkartması olasılıkların tamamen dışındadır. Eğer çalışmayacak, sıkıntı yaşatacak olsa bulunduğu yerde kalır 5 metre bile yürütemezsiniz aracınızı daha fazla merak ettiklerinizi bize bildirmenizi önemle rica ederiz. Lisanslı orjinal yazılımlı cihazlarımız sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ve %0 hata ile çalışıyoruz. Ortalama fiyatı 1200 t.l civarında biz bu bedellerin hemen hemen yarısına üretimi başarıyoruz.

Bir kaç hafta sonra Youtube`de Land Rover Evoque key battery yani pil diğişimi hakkında bir video görseli hazırlayacağım ondanda gönül rahatlığıyla faydalanırsınız. Yaklaşık olarak 5 senedir elektronik ortamdan sizlere faydalı bilgiler sunuyor dükkanımıza gelenlere hizmet veriyoruz ortalama 17 bin kişiye bu zamana kadar yardım ettiğimizi gururla duyuruyoruz. Unutma Land Rover Evoque keyless go olarak dünya piyasasında bilinir. İngiltere veya Yurt dışından ürünleri temin eden bir kaç müşterimiz oldu onlara daha önce tanıştırma ve kodlama hizmeti verememiştik bu olumsuzluğunda duyurumuz vesilesiyle ortadan kalktığını görmekteyiz. Yukarıda Lond rover evoque uzaktan kumanda pilinden bahsetmiştik onunda kodu diğer arabaların kumandası gibi “2032” dir. Şimdilik bizim vereceğimiz bilgiler bukadar daha sonraki zamanlarda ürünün kronik bir rahatsızlığı, arızası ve müşteri şikayetleri tarafımıza iletilirse nasıl tamir olur nasıl bir yol izlenmeli onlarıda paylaşıp sonuca bağlarız.

Keyifli sürüşler hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*