Renault Clio 4 anahtar

Renault Clio 4 anahtar

2014 yılını mutluluklarla geçirmenizi diliyor yeni yılın ilk konusunu sizlerle paylaşıyorum. İç tasarım olsun, Dış görünüm ve aksesuarları olsun tamamen değişen yapısıyla karşımıza gelen Renault Clio 4 anahtar yapısını ele alacağız. Artık parantez bir kaç gün içerisinde bölge bayisine gidip Renault Captur modelini inceleyeceğim bakalım onda ne gibi bir farklılıklar olmuş hemen onuda aktaracağım. Renault Clio 4 kartlı anahtar olarak sergileniyor ayrıca uluslar arası bir açılımı olan kartın diğer bir adı Keyless olarak bilinmektedir. Ceket veya cantanın içerisinde dahi bulunsa ” Start ” tuşuna basarak otomobili çalıştırıp yolunuza gidebiliyorsunuz tıpkı Renault Fluence olduğu gibi bir göz atmanızı öneririm.

Önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde acaba nasıl bir hata ile karşılacağız bizde merak ediyoruz tabiki müşterilerimizden gelen şikayetler doğrultusunda sunumlarımız olacak sizlere fakat şuanda bizlerde sadece renault clio 4 anahtar kopyalama yapabiliyor hatalarından bahsedemiyoruz. Ancak kartın üzerinde bulunan kücük mekanik ucu söküp arka yuvarlak kapağı kanırttığınızda 2032 kodlu 3v pili rahatlıkla değiştirebilirsinir. Bu arada hatırlatmak isterim ki konumuz aklınıza takılan üç önemli soruya cevap vermiş oluyor bunları sıralarsak.

  1. Kart pili zayıf
  2. Kart pili nasıl değiştirilir
  3. Kart pili değiştirme

Sizlerin rahat bir şekilde ev veya iş yerlerinizde yapabilmeniz adına Youtube üzerinde video hazırladım izleyipde yapamamanız neredeyse imkansızdır. Bakınız Renault Fluence Kart Pili Değişimi – Megane 3 Kart Pil Değiştirme- Clio 4 Kart Pili beğinip hoşunuza gideceğini düşündüğüm için böyle bir emek verdim. Çok fazla konumuzu dağıtmadan toparlayacak olursak. Bahsettiğimiz Renault madellerinde yedek kart yani keyless eller serbest modu aktif olmak koşuluyla kopyalama ve çoğaltma firmamızda mümkündür huzurlarınızdan ayrılıyor tekrar görüşmek üzere diyorum hoşçakalın sitemizden uzaklaşmayın.

Renault Clio 4 Anahtar Kayboldu

SAYGILARIMIZLA

36 yorum

  1. Merhaba clio4 touch yedek kart fiyatı nedir? Birde eksik olan anahtar ana karttan siliniyor mu? yoksa elinde olan kişi bunu kullanabilirmi?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*