Nissan qashqai yedek anahtar

nissan qashqai yedek anahtar

Bugün 31 aralık Salı 2013 yılının son günü sabah saatlerinde istanbul Zeytinburnu bölgesinden firmamıza uğrayan Nissan qashqai araç sahibi deri ticareti yapan Salih beyin sıkıntısını çözdük nedir bu sıkıntı diye soracak olursanız detaylı bir şekilde anlatım yaparak sizlerinde sözü geçen olayda aydınlanmanızı bir nebze olsun sağlayacağız. Japon markası olan Nissan tabiri caizse özellikle qashqai modeliyle ülkemizde oldukça yaygındır. İthal olan bu araçların biliyorsunuz elektronik parçaları orjinal olarak yurt dışından getirtilmektedir ( yetkili servisler tarafından ) Akşam saat 22:00 sularında telefonumuz çaldı arayan Salih beydi Nissan qashqai anahtar yapıyormusunuz diye sordu bende tabiki yaparız cevabını verdim. Sıkıntılı bir durum olduğu belliydi tahminimde yanılmadım çantasını çalmışlar tabiki içerisindeki Nissan qashqai anahtar birlikte malesef ki yok olmuş.

Stoklarımızda bulunan ürünü otomobile tanıştırdık orjinal siemens olan bu ürünü teslim ettik. Bütün konularımızda belirtiyoruz kaskolu araçlarda yedeksiz kullanım büyük bir riskt taşıyor kapının önünden otomobil çalındığında malesef ki hiç bir bedel alamıyorsunuz. Ne Japonya`dan 15 gün beklenildi nede 450 t.l servise bedel ödendi biz sorunu 15 dakikada çözdük. Tabiki bu arada müşterilerimizin bizlere bir kaç sorusu oldu bu olayda kafasına takılanları cevapladık aşağıda sizinde kafanıza takılan sorular varsa detaylarına bakabilir ona göre yol haritanızı çizebilirsiniz.

1) Nissan qashqai  yedek anahtar yaptığımda ileride bir arıza ile karşılaşırmıyım ?

Cevap: Aracınıza yaptığımız nissan anahtar orjinal olduğundan ve otomobilin hiç bir parcasını söküp takmadığımızdan dolayı bir sıkıntı ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

2) Nissan qashqai anahtar için tarafınızdan aldığım hizmeti kasko şirketime bildirmelimiyim ?

Cevap: Bildirmenize gerek yok cünkü kayıp veya çalıntı olan ürün artık aracınızı çalıştırmayacak hatta uzaktan dahi açıp kapatmayacaktır o sebeple artık açıkta kalmış bloke edilmiş bir ürün için işlem yapktırmanız gereksiz olur.

3) Kayıp veya çalıntı sandığım nissan anahtarımı tekrar bulduğumda aktif etme imkanımız olur mu ?

Cevap: Evet araç beyninden bloke edilmiş uzaktan kumandalı veya sadece motoru çalıştıran ürün tekrar otomobille uğramanız şartıyla aktif hale getirilebilir bu uygulama marka ve model ayırt etmez.

4) Nissan qashqai aracımın anahtarını sizden yaptırırsam kasko şirketimden bedelini alabilirmiyim ?

Cevap: Faturasını ibraz ettiğiniz taktirde sözleşmenizde maddesi bulunuyorsa bedelini almanız kaçınılmazdır bu şekilde halen daha çalıştığımız insanlar ve kiralama şirketleri mevcuttur.

Firmamız olarak yeniliklerimizi ve özelliklerimizi her daim sizlerle paylaşıyoruz. Lisanslı cihazlarımız her daim güncel olmak zorunda bu hizmeti sizlere sunmaktan zevk alıyor mesleğimizi ileri taşıdığımızdan dolayı gururlanıyoruz. Tabiki ruhsat sahibi olmayan kişi veya kuruluşlara işlem yapmıyor onarım tamir gerçekleşebilir fakat kopyalama malesef sadece araba sahiplerine bu vesileyle sizlere qashqai yedek anahtar yaptırabileceğinizi öğretmiş başınız sıkıştığında nasıl çözüme ulaşacağınızı göstermiş bulunmaktayız. Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar 2014 yılına kazasız, problemsiz ve keyifli girmenizi diliyoruz hoşçakalın.

9 yorum

  1. Aynı sıkıntı bizde var.
    2008 Nissan Qashqai markalı aracımizin anahtarını kaybettik ve su anda yedek anahtari ile çalıştırıyoruz. yedek anahtar olduğundan dolayı normalde anahtarsiz calistirdigimiz aracımizin kapısını anahtarla açmak ve kontagada anahtar sokmak zorunda kalıyoruz. internette yaptigimiz araştırmalar sonucunda sizin sitenize rastladığımızda açıkçası çok sevinmistik ta ki istanbul da hizmet verdiğinizi öğrenene kadar… Çünkü biz Kütahya’da ikamet ediyoruz.
    şimdi bize bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Inanin bu konuda hem çok tedirginiz hem de endişeliyiz. Ilginize Şimdiden teşekkürler…

  2. Hande hanım merhabalar dun aksamda mail yolu ile sizlerle görüstük. Malesef uzaktan araca yapılacak pek işlem yok immobilizer ve uzaktan kumandalı anahtar sistemi direk arabanın üzerinden kodlanacagından dolayı yine oradan bir şekilde destek alabilirmisiniz araştırmanız lazım gecmis olsun.

  3. Selamın aleyküm ben babamın yedek anahtarını cebimde taşıyodum ama bugn onu kaybettim aslı babamda ben kaybettiğim anahtar 2010 model nissan qashqai anahtarı resimdekinin aynısı bu anahtardan yaptırırsam kaybolanı bloke ve babmdakini çalışır hale getirebilirmiyiz? Yapılması ne kadar sürer ve fiyatı nekadar olur?

  4. Merhaba Benim arabam Nissan qashqai aküsü bitti deniliyor ve bu yüzden araba kendini kilitledi anahtarı tanımıyor kontak düğmeli olanlardan acilen yardım ediniz ne yapılabilir?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*