nissan x trail yedek anahtar fiyati

2011 yılında yazmış olduğum makalenin güncellenmesi gerektiğini düşünmek için yine kalemimin başınag eçtim. Nissan`in yeni nesil motor ve elektronik sistemli araçlarının bildiğiniz gibi anahtap yapısıda değişti. Nissan qashqai ile aynı yazılıma sahip olan Nissan X Trail modeline yedek anahtar kopyalamak yaklaşık olarak 10 dakikamızı alıyor. Araçtaki keyless go özelliği sayesinde kapı kolundaki küçük düğmeye basarak arabayı kilitleyebiliyor aynı şekilde yaklaştığınız zaman açip direk kolçak kenarına veya cebinize koyup arabayı start düğmesinden çalıştırabiliyorsunuz bunu hepiniz biliyor ve zaten o şekilde kullanıyorsunuz.

Peki Nissan X-Trail anahtar pili bitti aracımı çalıştıramıyorum ne yapmam gerekli acil yardım ?

Panik yapmanıza gerek yok eğer aracın kapıları kilitliyse arkasına gizlenmiş olan mekanik anahtarı yuvesinden çıkartıp şöför tarafındaki kilitten araca binin sonra start düğmesine parmağınızla değil uzaktan kumandanın ucuyla basın araç çalışacaktır. Bu şekilde yolculuğunuzu tamamlayın nezaman pil bulursunuz ozaman değiştirirsiniz yolda kalmanız veya aracın bu şekilde sayılı çalışması söz konusu değildir.

Peki Nissan x- trail anahtar algılanmadı hatasını nasıl çözebilirim sorun araçtamıdır ?

işte bu sorunun cevabı tam olarak üst taraftaki pragrafta bulunuyor nissan x-trail akıllı anahtar pili bittiğinden dolayı böyle bir uyarı alıyorsunuz arabanızda herhangi bir sorun yok size bahsettiğim adımları takip ederek yolunuza devam edebilirsiniz.

Nissan x-trail akıllı anahtar fiyatları nelerdir bilgi verebilirmisiniz ?

Orjinal ürünlerde döviz kuru ara ara fiyatlarda değişiklik göstersede şuanda ürünün bizde online kodlama ve yedek programlama ücreti üçyüz liradır. Bu fiyatın içerisinde size verilmeyen nissan akıllı anahtar devre dışı kalır aracın başında olmayan bütün uzaktan kumandalar pasif duruma düşmüş olur.

Herşey çok güzel yazılarınız aydınlatıcı oldu nissan x-trail akıllı anahtar pilini nereden temin edebilirim ?

Nissan x-trail akıllı anahtar pili 2032 olup hemen hemen bütün elektronik marketlerde bulunabilir kendiniz değişimini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Uzaktan kumanda kasası vidasız geçmedir yani müsait bir yerinden ürünü çizmeyecek bir cisimle kanırttığınız zaman açıldığına şahit olacaksınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*