Citroen Cactus anahtar

Biraz önce cihazlarımı toplayıp indiğim Citroen Cactus aracın anahtarını programladım. Aracını Citroen yetkili servisinden satın alan müşterimize yedek için Fransa`dan sipariş edeceğiz iki hafta süre verdiklerinden dolayı duruma bizim müdahale etmemiz gerekti. Citroen C4 Cactus anahtar daha önce hiç yapmamıştım hatta aşağıda göreceksiniz güzelde bir video cekimi yaptım. Fazla söze gerek yok aslında yine Peugeot modelleriyle aynı uzaktan kumanda yapısına sahip olan Citroen Cactus iç ve dış aksam olarak çok değişik olabilir fakat immobilizer yapısı diğerlerinden farksız.

Şuan yazımı okuyoranız büyük ihtimalle Citroen Cactus sahibisiniz yaşadığınız sorunlardan bazıları şu şekildedir.  arabanın çalışmaması, uzaktan kumandanın arabayı açıp kapatmaması veya hiç bir şekilde araca müdahalede edememizden kaynaknalıyordur.

Citroen Cactus aracımı uzaktan kumanda ile açamıyorum kapıdan mekanik olarak açtım lakin arabada hiç bir şekilde hissiyat yok ölü vaziyette ne yapabilirim ?

Cevap: Büyük ihtimalle aracın aküsü bitmiştir başka türlü böyle bir hata almanız zayıf bir ihtimaldir. Kontak kapalı vaziyette araca takviye yaptıktan sonra marşa basıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Citroen  C4 Cactus aracım var aracın başına geldiğimde uzaktan kumanda ile kapısını açamadım şöför kapısına soktum elimle döndürerek açtım ve hemen ardından marşa bastım arabam çalıştı sorun ne olabilir  ?

Cevap: Citroen C4 Cactus uzaktan kumanda pil diğişimi yapmınız gerekiyor. Uzaktan kumandanın arkasındaki logonun bulunduğu kapağı hafifce küçük bir cisim yardımıyla kastırın pili göreceksiniz değiştirin herhangi bir tanıştırma, programlama ve kodlama gerekmeden kullanabileceksiniz.

Citroen Cactus aracımın anahtarı uzaktan kumandanın ayrıldı belkide koptu bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?

Cevap: Tabiki iç devresi sağlam olduğundan  dolayı Citroen C4 Cactus anahtar kabı değişikliğiyle ürünü sıfırlayabiliriz hatta bu işlem için araca bile ihtiyacımız yok şehir dışından bu hizmeti alan insanlar var.

Citroen Cactus yedek anahtar yapabiliyormusunuz bunun için size aracı getirmem gerekiyor mu ?

Cevap: Tabiki yapılabilir bunun için araba gerekli arabaya online bağlantı kuracağımızdan dolayı arabayı istiyoruz fakat tamamen kayıp ve otoparakta kapalı kaldıysa lokasyona göre biz servis veriyoruz.

  • Citroen C4 Cactus yedek anahtar
  • Citroen Cactus uzaktan kumandalı anahtar
  • Citroen Cactus sustalı anahtar
  • Citroen Cactus anahtar dış kabı

Stoklarımızda bulunuyor sorun veya sıkıntılarınız için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. ikinci el aldığınız araçlarda nerede olduğu bilinmeyen uzaktan kumanda immobilizer sisteminden silinerek arabaya yabancılaştırılıyor.

Programı ve ürünleri değişen Citroen C4 Cactus anahtar ile ilgili yeni gelişmeleri https://www.immobilizeranahtar.com/citroen-c4-cactus-yedek-anahtar/ buradan takip edebilir, son güncel hareketleri görebilirsiniz.

1 yorum

  1. Merhabalar sanirim benim anahtarin pili bitti veya su aldi anahtari komplemi deyistirmem lazim yoksa sadece pilibdeyistirmem yeterli oluyormu su an calisir durumdaki
    aracim kendiliyinde istop etti arizanin anahtardan oldugunu dusunuyorum aracim2012 nemo bana fiyat verirseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*