Yeni Renault Megane 4 anahtar

Tarih 29.08.2018 Çarşamba bugün distribütörden aldığım maille güzel bir haber aldım. Reneault Megane 4 – Renault Talisman – Renault Espace 4 – Renault Scenic 4 ve en son yeni kasa Dacia Duster kartlı anahtar yazılımlarının çıktığını öğrendikten sonra hemen bilgisayarımın başına geçip bir köşe yazısı edasıyla sizlere yeni haber vermenin mutluluğuna erişmek istedim.

Yeni çıkan araçların lisanslarını bünyemize katmak bizler için büyük bir zevk olmakla beraber tabiki maddi bir külfet. Fakat ülkemizin hemen her yerinde gideceğimiz bir kapımız ve uğrayacağımız kişiler varsa yaptığımız işin kalitesi birde insanlara olan hizmetimizdendir.  Çıkan bu programla birlikte yine kaç tane Renault Megane 4 anahtar yapıp sahibiyle tanışacağım şimdiden merak ediyorum.

Renault megane 4 araçlar otoparkta kilitli halde kalsa dahi konum atarsınız Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Tuzla, Silivri, Arnavutköy, İkitelli, Bursa, İzmit, İzmir ve daha fazla sayamayacağım istanbul dahil çevre illere hizmetlerimiz vardır aradığızda hizmetinizi alacaksınız. 

Renault megane 4 anahtar kılıfı:  şuanda üretilmedi lakin önümüzdeki günlerde kasa ve kap olarak mutlaka çıkacaktır şuande deri koruyucu olarak temin edilebiliyor.

Megane 4 anahtar kabı : ihtiyacınız varsa yukarıda söylediğim gibi üretilmedi lakin sustalı anahtar kullanıyorsanız orjinal kumandalardan söküp sizlere yollayabilirim.

Renault megane anahtar kapağı :  Aşağı doğru kastırıldığı zaman çıkıyor tabiki bu kartlar için geçerli içinde 2032 pil var kendiniz değiştirebilirsiniz.

Renault megane 4 joy anahtar : Benim bir iki senedir Symbol, Duster ve Clio modellerine yaptığım orjinal katlanabilir modeldir aynı şekilde çoğaltabiliriz.  Yine diğer immobilizer sistemlerindeki gibi kayıp veya çılıntı olanları silip yeniden programlama mümündür. Kapısı zarar verilmeden profesyonel maymuncuklar kullanılacak açılır hiç bir şekilde zarar verilmesi söz konusu değildir.

26 yorum

  1. Kolay gelsin 2015 symbol aracıma megane 4 sustalı anahtarını yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim bu arada aracımın yedek anahtarıda kayıp

  2. Onur bey hayırlı akşamlar Renault megane 4 anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık arabayla birlikte gelebilirseniz yardımcı oluruz. Tabiki yazımızda belirttiğimiz gibi size verilmeyen hatta art niyetli şekilde çalınan uzaktan kumandalı megane 4 anahtar garantili şekilde programlanır.

  3. 2016 model megane 4 touch 2. el araç aldım. satıcı yedek anahtarı kaybetmiş. card anahtar keyless go yedek anahtar fiyatı ne kadar

  4. Yusuf bey 2016 model renault megane 4 touch keyless go card anahtar ve yedek anahtar uygulaması için ayrı ayrı teklif yolladık ürünümüz orjinal ve garantilidir ayrıca araba geldiğinde size verilmeyeni silip araca yeni immobilizer kodlaması yapacağız.

  5. Merhaba, 2017 Megane 4 Joy sustalı anahtarımın susta kısmı yıprandı tam olarak çalışmıyor. Düğmeye bastığımda açılırken zorlamak gerekiyor. Bu konuda yardımcı olabiliyormusunuz? Yeni bir Sustalı anahtarı herhangi bir kodlama, silme, yeniden yükleme yapmadan sadece dış kısmını (sustası çalışsın diye) yenisi ile değiştirmek mümkünmüdür?

  6. Merhaba, 2017 model touch paket megane 4 aracım için kartlı anahtar yaptırmak istiyorum. Cünkü aracı aldıgımda tek kartı vardı. Bursa da oturuyorum. Fiyat alabilir miyim?

  7. 2016 megane 4 touch+ beyazı siyahını izmirde otopark görevlisi kaybetmiş. yeni kodlama yapılmasına gerek görmüyorum. karakolda zaten tutanak tutturdum. yedek anahtarın mevcut kontağa tanımlama fiyatı alabilir miyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*