Peugeot partner yedek anahtar

Sizinde bildiğiniz gibi üreticiler peugeot partner`de 2010 – 2011 yılında makyajlaranarak çeşitli yeniliklere gitti. Elektronik yazılım ve dış görüntüsünün değişmeyen peugeot partner anahtarı`na linkten ulaşabilirsiniz. Orada tüm özellikleri, nasıl kopyalanacağı ve genel yapısı hakkında yeterince bilgi mevcuttur.

Yenilenen kasasıyla peugeot partner yedek anahtar yapımı nasıl yapılır ? Normal yapısı değişmeden önce uzaktan kumandalı çivi şeklinde olan ürünün sıfırdan orjinalini yapıp kullanıcıya teslim ediyor o şekilde sorunu çözüyoruz. Hatta yine bir konumuzda peugeot partner kumanda kabı hakkında bilgiler verdik delinme ve parçalanmalar olduğunu söyleyip sizleri bu konudada bilgilendirdik.

Yenilenen makyajlı kasasıyla peugeot partner tepee`nin anahtarıda yenilenmiştir. İki butonlu sustalı yani katlanabilir haliyle gözler önüne gelen bu ürünün görseli yukarıda mevcuttur. Ancak arızalar, delinmeler ve kapanmamalar yine aynı şekilde demode arızalardandır. Partner yedek anahtar ila peugeot partner sustalı anahtar kabı sorularınızda telefon desteğine geçmeniz lehinize olacaktır.

4 yorum

  1. Sn. yetkili ;
    2010 peugeot partner tepee aracıma kumandalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Kullandığım anahtarımı size göndersem yenisini yapabilirmisiniz.
    Birde fiyatını öğrenmek istiyorum.
    Hayırlı çalışmalar…………….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*