Range Rover Sport Sustalı Anahtar Kabı

Yapmış olduğumuz hizmetler ile Türkiye`de ses getiren firmamız yeni ürünlerle liderliğini sürdürmektedir. Buna en güzel örnek Mersin`den tarafımıza gönderilen range rover sport anahtarı`dır. +Bir mühendislik yetkilisi Selin hanımın telefonu üzerine ürünü istedik ve görselini yukarıda sizinle paylaştık. Tuşlarının erimesinden dolayı içerisinde bulunan butonlarında zarar görmesinden dolayı kalem ile basmak zorunda kaldıklarını dile getirdiler.

Üzerinde çalışmaya başladığımız  Range rover sport sustalı anahtar kasası ikiye bölündükten sonra ilk önce tamir edildi daha sonra orjinal boş kab içerisine oturtarak montaj yapıldı. İlk ve son hali olarak görmüş olduğunuz bu uygulamayı tabiri yerinde ise komik bir ücret karşılığında yaptık. Yapılan bu uygulamanın aracın güvenliği yani immobilizer ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Pres baskı ile birdaha açılamayacak şekilde kapatılan range rover sustalı anahtar kabı  çok dikkatli bir şekilde açılmalı ki ürüne zarar gelmesi dolayısıyla immobilizer hata vermesin. Ürünün diğer bir özelliği pilinin değiştirilememesi bu demek oluyorki araç üzerinden kendisi şarj oluyor herhangi bir şekilde araca uzaktan müdahale edemezseniz bu özelliği aramayın zaten herhangi bir yerinde açılabilir kapak bulunmamakadır. Bu şekilde bir problem ile karşılaşanlarında sorunlarının çözüleceğini bildirelim ürün açılarak pili değiştirilir ve tekrar orjinal haline getirilir bu kesinlikle mümkündür. Servislerin kesinlikle olmaz, yenisinin getirilmesi şart, kimse yapamaz gibi senaryolarına kanmayın. Biz bunun garantisini size veriyoruz yaptığımız uygulamalar oto anahtarı üzerine hizmetlerimiz buna en büyük kefildir. Sorununuz ne olursa olsun her şekilde bizlere telefon açıp bilgilenin bizim görevimiz sizleri her daim aydınlatmaktır.

10 yorum

  1. selam benim de range anahtarımda sadece aşınma yani kaplamanın bası yerlerinde özellikle açma kapama gibi basınç uygulanan yerlerinde yırtılmalar var bu anarım için nasıl yardımcı olabilirsiniz onarım ne kadar zaman alır ve ne kadara mal olur ?
    iyi çalışmalar …

  2. Bende 2000 model freelander var. Aracımın anahtarı ve kumandasını yukarıdaki gibi range rover sport sustalı kabına yerleştirebilir miyiz?

  3. Merhabalar sport modelin boş kabı anahtar ucu ile sizde mevcutmu?Bi anahtarcıya sormuştum heryerde bulamazsınız sizdeki bmw sitilimi ford sitilimi diye sormuştu uzakta olduğu için anahtarıda götüremedim.bu anahtar iki sitilmi oluyor ve sizdeki anahtar kabının fiyatı nedir?teşekkürler.

  4. range rover 2006 model vogue araçımın anahtar kauçuğu yıprandı anahtarı sağlam bu kauçuk işlemi yapılırmı yapılırsa fiyatı ne olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*