Renault Master Yedek Anahtar

Ticari piyasada en çok tutulan araçlardan biri Renault Master olduğu kesindir ki zaten trafikte oldukca göze çarpması bunun en büyük kanıtlarındandır. Özellikle benim her master kullancısının elindeki anahtara bakmak huy oldu. Acaba parçalanmışmı, acaba delinmişmi deyip istek dışı bir yaklaşım belirdi.

Şirkat çalışanlarına zimmetlenmiş ve sorumluluğu bu kişelerde olan araçların yedeksiz kullanılması bu insanları bir hayli zor duruma sokmaktadır. Eğer herhangi bir yerde mağdur olduysanız renault master yedek anahtar yapımı için firmamızla iletişime geçin ki 2 saat gibi bir sürede renault master anahtarı yaparak size teslim edelim üstelik uzaktan kumandalı olarak.  Bu bilgileri bilmeyen ticari işletmeler, şirketler veya işlerinde aracı kullanan şahısların araçlarını otoparklarda 15 gün bekleterek insafsızca bir tavırla binlerce lira zararı göz önüne sermeden Fransa`dan gelecek diyerek söz konusu otomobili yatırmaktadır. Peki neden  bakıma veya servise gelmiş bir aracın oto anahtarı kayıp veya arızalanması durumunda müşterinin ruhu bile duymadan bu işler içeride çözülüyor. Demekki bir prosedür var evet gerçekten o şekilde bu problemlerini bizler gideriyoruz. Aynı şekilde renault master kumanda kabı içinde geçerli çalışan, arızalanmamış aktif durumda olan ancak üzeri deferme olan bir ürün için nasıl olurda sıfırlanacak diyebilirler bununda cevabını siz değerli okurlarımızın görüşüne bırakıyor yazımızı sonlandırıyoruz.

1 yorum

  1. ıyıgunler bıze bır adet renoult master 2011 model yenı kasa var onun ıcın yedek anahtar cıkarmak istiyoruz nekadardır fıyatı ve bır adette trafıc var 2005 model onun yedek anahtar fıyatı nedir gun ıcınde donersenız sevınırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*