2008 Model Honda Civic Yedek Anahtar

2007 – 2008 model ve üzeri honda civic kullanıcılarının yedek anahtar ihtiyacında meslektaşlarım tarafından istanbul`un çeşitli bölgelerine davet edilip biz yaparız deyipte defalarya programlayamadıklarını gördük. İnsanları yanlış yönlendiren bu firmaların isimlerini açıklamayı yetkilelerimizin etik görmemesi üzerine yayınlamama kararı aldık. Biz 05/05/2011 tarihinde istanbul Mecidiyeköy tarafında hikamet eden Hande hanımın aracına bizzat yedek yaptık ve 450 T.L gibi bir ücretle satışa sunulan ürünü komik rakamlara halledip yararlı bir hizmet sunduk.

2008 model honda civic yedek anahtar yapımı için %100 olumlu sonuç ve problemsiz orjinal ürünlerle yaptığımız bu işi sizlere duyurmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 15 Dakika gibi bir sürede siz daha çayınızı bitirmeden dişini açıp, kumandayı kodlayıp ve immobilizer`i tanıştırıp ürünü teslim ediyoruz. Firmamızın referansları arasında çeşitli honda yetkili servisleri vardır bu vesile ile sizlerinde doğru adresten bilgilendiğinizi hatırladır o şekilde bir yaklaşım sergilemenizi  umarız.  Bizim sosyal paylaşım siteleri dahil tüm internet ortamında yaptığımız işler sizlere en güzel örneklerdendir müşterilerimizin ve tanıştığımız insanlara oto anahtarı konusunda vermiş olduğumuz yararların tüm insanların konusu olduğunu bilmek bizi onurlandırmaktadır.

50 yorum

 1. kardesim ben sustalı falan istemyirum bana anahtarımı kaybettim yedekte yok arabayı acamıyorum bile anahtar lazım bana sadece bitane anahtar..

 2. Merhaba 2006 Honda Civic Vitec Es model arabama kumndalı yedek anahtar veya anahtar ve kumanda ayırı ayrı maliyeti nedir ve ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler.

 3. Merhaba . Benimde 2007 model honda civic elegance(2007-2011) icin orjinal anahtari gibi uzerinde tuslu olan yedek anahtar fiyati ogrenebilirmiyim.

 4. Merhaba
  2006 honda civic ep2 aracımın anahtarı ıkı dugmeli ayrı bır uzaktan kumandalı modelden(orjinal) ıkı dugmeli sustasız olan bu model uygun mudur? Ve fiyati nedir.

 5. İyi günler,
  2007 model Honda Civic Elegance aracım da immobilizer ışığı yanıyor ve araç marşa basmıyor. Anahtarı temizlememe rağmen sorun düzelmedi. Yedek anahtarım mevcut değil. Aydın Didim de bulunuyorum. Yedekleme için anahtarı sizin adresinize mi yollamam gerekiyor yoksa siz gelip mi yapıyorsunuz? Birde fiyat alabilir miyim?
  Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 6. 2008 civic model aracın direksiyon kilitlemesiyle anahtar zorlanmis bu esnada anahtarin immo. cipinin bulunduğu plastik kısım açılıyor suan hala direksiyon kilitli ve anahtar uzaktan kumandalı kilit açmıyor sorun ne olabilir?

 7. Merhabalar.
  2006 model Civic HB (fk2) aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum.
  Öncelikle araçla gelmeme gerek var mı? Eğer yoksa kargo ile yollamam durumunda kaç gün içinde tekrar elime geçer ve anahtar geri geldiğinde mevcut anahtarımın kod/yazılım gibi birşeyi değiştirilecek mi ?(çalışmama ihtimali var mı eğer çalışmazsa malum yedek anahtar yok oraya gelemem)
  Kumandasız, kumandalı ve sustalı anahtar için fiyat öğrenmek istiyorum.
  Teşekkür ederim.

 8. Serdar bey istediginiz honda civic sustalı anahtar, honda civic yedek anahtar ve normal immobilizer fiyat teklifleri mail adresinize yollandı degerlendirebilirmisiniz sustalı kumanda için arabaya ihtiyaç yok, kumandalı olursa mutlaka geleceksiniz bilginize sunarım.

 9. Araba 2008 honda civic 2 adet anahtar var çalışır durumda fakat arabayı kumandalı açamıyorum çünkü göğüste bulunan (alıcı ,mercek ,kumanda algılayıcı tam olarak ismini bilmiyorum araç anahtarı görmüyor kısacası yardımcı olabilirmisiniz sizde var mı bu mercek ten veya antenden ne olduğunu tam olarak bilmiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*