Audi a3 kumandalı anahtar yapıldı

Audi A3 uzaktan kumandalı anahtar :

Bugün Avcılar, Esenyurt ve Bahçeşehir üçgenindeki müşterilerimizin sorunlarını çözdük bunlardan biri Veteriner Hekim Mete beydi kendisi 2005 model tek kapı spor bir Audi a3 otomobile sahipti. Bahçeşehir`de evinin bahçesinde veya civar çevresinde kayıp ettiği Audi A3 anahtarı 4 gün boyunca gerek kendisi gerekse yakınlarıyla birlikte arandı fakat nafile herhangi bir sonuca ulaşamadığını söyleyen Mete bey ile yaptığımız görüşme neticesinde hemen adresini alıp cihazlarımızla birlikte yola çıktık.

Akşam üzeri saat 17:00 ofisine ulaştık kilitli olan Audi araç maymuncuk aracılığıyla tarafımızca zarar verilmeden açıldıktan sonra arabanın bir tek parçası dahi sökülmeden ( kapı döşemesi – kontak setleri ) bilgisayarla fişe numaralarından metali kestik kontakta kontrol ettik işimiz yolunda ilerliyordu çevirdikten sonra ekranda [ SAFE ] yazısını gördük hemen immobilizer kopyalama cihazımızı bağladık çipi tanıştırdıktan sonra aracın marşına basıp güzel sesini dinledik ve hemen uzaktan kumanda kodlama prosedürünü yerine getirip kumandayıda aktif ettik böylelikle üzerimize düşüni yapmış saat 20:00`de aracı teslim etmiştik. Doktorumuzla yapmış olduğumuz samimi muhabbet almış olduğumuz minnet, teşekkür bizi oldukça mutlu etmişti kendisi ” iyiki varsınız aracımı kurtarıcı ile çekeceklerdi zaten otomatik vites al oraya götür buraya rezil olacaktı ve benden istenilen rakam 1.100 liraydı onuda geçtim 15 gün vermeyeceklerdi elinize sağlık ” demesi bize tüm yorgunluğumuzu unutturdu.

Hemen oracıkta audi anahtarı yedek olarak yapalım okadar yol geldik geldik bize sorarsanız elektronik mekanik bütün şifreleri şuan elimizdeyken çok uyguna gelir hediye niteliğinde olur dedemez üzerine onuda yaptık. Bu vesileyle 2005 model audi a3 uzaktan kumandalı anahtar yapmanın vermiş olduğu iç huzurla dükkanımıza döndük saat tam 22:35`di oto anahtarı işinin saati olmaz bizleri 24 saat arayabilirsiniz diyor hepinize teşekkür ediyoruz.

19 yorum

  1. İyi akşamlar 2004 Model audi a3 marka aracım var ancak aracı alırken yedek anahtarının kaybolduğunu belirterek sadece bir tane anahtar teslim ettiler uzun süredir bu şekilde kullanıyorum aracı, yedek anahtar yaptırmaya kalktığım zaman bana maliyeti ne kadar olacaktı, bilgilendirirseniz sevinirim

  2. 2006 AUDİ A3 SPORTBACK SAHİBİYİM ARACI ALIRKEN YEDEK ANAHTAR KAYIP OLDUĞU İÇİN VEREMEDİLER SİZDE YAPTIRIRSAM MALİYETİ NE OLUR ZAHMET OLMAZSA ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

  3. Merhabalar 2. El bir araç aldım audi a3 stronic 7 1.6 102 hp 2010 model ve alırken aracın yedek anahtarını aldığım kişiler ilk sahibinin kaybettiğini ve onlarda kayıp anahtarın araçtan sildirdiklerini yani araç 1 anahtar olarak gözüküyor bir kaç yerden fiyat aldım ve sizden isteğim yedek kumandalı sustalı anahtar fiyatı ve kumandasız fiyatı bilgilendirmesi yaparmısınız

  4. Merhaba 2011 model audi a3 araç aldım yedek anahtarı olmadığı için içim rahat değil rica etsem yedek ve eski anahtarı da değiştirip iki tane yeni anahtar çıkarmamız durumunda ne kadar bir ücret tutacağını söyleyebilir misiniz? İyi Çalışmalar.

  5. Merhaba 2015 a3 sedan yedek anahtarımın pilini degiştirdim fakat uzaktan kumanda kapııları açmıyor.manuel olarak açıyor ve aracı çalıştırıyor.sanırım senkronizasyon gerekiyor.bunun nasıl yapıldıgı hakkında yardımcı olursanız sevinirim.Görevim nedeniyle mardinde ikamet etmekteyim yanınıza gelemedigim için yardımlarınızı bekliyorum.

  6. Merhabalar.2015 A3 sedanımın yedek anahtarının pilini degiştirdim fakat uzaktan kumandası çalışmıyor.basıldıgında ışık yanıyor fakat kapıları açmıyor.Manuel olarak kapıları açıyor ve aracı çalıştırıyor.sanırım senkronizasyona ihtiyacı var.görevim nedeniyle mardinde ikamet etmekteyim iş yerinize gelmem mümkün görünmüyor.bana yardımcı olursanız sevinirim.

  7. Murat bey hayırlı günler arabayı çalıştırıyorsa 2015 model yeni kasa audi a3 anahtar büyük ihtimalle sizin dediğiniz gibi yeniden senkronize etmek gerebilir tabi diğer anahtar arabayı açıp kapatıyorsa eğer yedek yoksa arabadan kaynaklı bir durumda olabilir arıza tespit cihazıyla bakmak lazım bilginize sunarım.

  8. Merhaba 2011 model Audi A3 aracıma bende yedek anahtar yapmak istiyorum fiyat ile ilgili dönüş yapmanız mümkün mü? İyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*