Audi a4 yedek anahtar

Orjinal au4 a4 kumandalı anahtar görselidir.

Programlama cihazlarımızla yapmış olduğumuz uygulamalar müşterilerimizin beğenisini fazlasıyda  kazanmıştır. Daha önceki audi a4 anahtarı hakkında vermiş olduğumuz bilgi görselindende anlaşılacağı gibi düşük modelli audi modelleri için geçerlidir. 2004 ve üzeri araçlar sustalı yani katlanabilir olarak üretilmiştir. Yukarıda açık bir şekilde sergilediğimiz audi a4 yedek anahtar yapımı 15 dakika sürmektedir ki bu süre yetkili servislerin vermiş olduğu süreyle kıyaslandığında gülünçtür.

Yüksek güvenlikli araçların başında gelen bir Audi kilitli vaziyette İstanbul Fuar Merkezi`nde, Atatürk Hava Limanı`nında veya Sabiha Gökçen Hava Alanı`nda kaldı yedek arandı, tarandı malesef bulunamadı. Burada yapacağız işlem bizleri aramaktır çünkü kurtarıcının dahi girip müdahalede bulunamayacağı aşıkardır çünkü alan kapalıdır davanı alçaktır. Üzerimize düşen verilen adrese bir an önce varıp kilitli kapıyı zerre kadar zarar vermeden açmaktır akabinde hemen mekanik yani demir Audi Anahtar üretmekdir bu işlemden sonra artık kontak çevrilebilir fakat araç çalışmaz immobilizer kopyalama cihazımızlada kumanda tanıştırılır çip kodlanır ürün sizlere teslim edilir.

Daha önce onlarca kişinin başına gelen bu kıssa umarım başınıza gelmeden önlemini alırsınız. Peki bu önlem nedir yapacağınız çok basit eğer ikinci el aldıysanız aracı ilk önce ama ilk önce dosyalarla birlikte a4 yedek anahtar`dır. Lakin kayıp ettik, denize düşürdük, banada vermediler, aldığımda böyleydi gibi cevaplarla karşılaşırsanız hemen araçtan onu sildirin kesinlikle sildirin bu sizin lehinizedir. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil dış kabı tahrip olmuş ve elinize yakışmıyor audi a4 kumandalı anahtar kabı ile audi a4 sustalı anahtar kasası ile ürününüzü pırıl pırıl hale getirebilirsiniz. Şimdilik aklımıza gelenler bunlar atladığımız herhangi birşey varsa bunları bizlere sorabilirsiniz unutmayınız ki her ne pahasına olursa olsun sizlere doğru, güvenilir ve kalıcı sunumlar yapmayı ilke edindik.

Soru 1:Audi a4 aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum herhangi bir  tehlikesi varmı ?

Herhangi bir tehlike mümkün değil tüm işlemlerimiz sizinle birlikte yapılmaktadır. Gizli odalarda tek başımıza değil sohbet ederek birlikte programlama yapıyoruz. Ruhsat sahibi olmayan kimseye zaten hiç bir işlem yapmıyoruz sizlerden isteğimiz tabiki güvendir.

Soru 2 : Audi a4 aracıma hizmet almak için geldim birtanede kendinize yedek yaparsanız diye korkuyorum ?

Sık sık rastladığımız sorulardan biridir bu neden böyle bişey yapalım ki zaten bizim bütün arabaları kaldırıp götürebilme yeteneğimiz var. Programlarımız, cihazlarımız ve işimiz araçlar üzerine 34 senenin vermiş olduğu kaliteyle sizleri ağırlıyoruz olası bir durum içten bile değildir.

Soru 3: Buraya kadar herşey çok güzel ve anlamlı peki aracımda elektroniksel bir problem yaşanır mı ?

Cihazlarımız ve programlarımız lisanslı ve orjinaldir servis cihazları nasıl araçlara hir bir sıkıntı yaşatmıyorsa bizlerin makinalarıda aynı güzellikte çalışmaktadır.

Burada yeni nesil Audi A4 yedek anahtar bilgilerine https://www.immobilizeranahtar.com/audi-a6-yedek-anahtar/ buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Selamun aleyküm bende 97 model audi a4 var serin havalarda anahtarı tanımakta sıkıntı yok ama hava sıcak olunca araç içi ısınınca anahtarı tanımıyor yardımcı olabilirmisin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*