Mini cooper kumandalı anahtar

Yeniliklerin devam ettigi şu günlerde tekrar güzel bir haberi sizlere bildirmenin mutlulugu içerisindeyim. Bmw anahtar ile hiç ama hiç bir farkı bulunmayan ve bizim makinalarımızda okutuldugunda orjinal km. bilgisayarda gördügümüz böyle bir özellige sahip olan mini cooper kumandalı anahtar tüm işlevleriyle artık yapılabilmektedir.

Resmi sizlerle paylaştık 2005 yılına ait tüm Mini Cooper`ler bu uygulamanın içerisindedir ancak Cooper S buna şuanda dahil değildir. Ruhsat sahibi oldugunuzu beyan ettiginizde yaklaşık olarak 30 dakika gibi bir süreyle ürünü sizlere teslim etme teknolojisine sahibiz. Araştıranların gayet iyi bildigi şöyle bir tehlike söz konusudur ki bunu tekrar açıklamakta büyük bir fayda görüyoruz. Bu sorularınıza cevaben aşagıda sizler için güzel bir diyalog hazırladık gelin birlikte gözden geçirelim.

Yedek Anahtar olmayan araca kasko yapılır mı ?

Cevap: Kaliteli, güvenli ve titiz çalışan kaskolar kesinlikle müşterisini uyarıyor böyle bir poliçeye imza atmıyor.

Yedek Mini Cooper Anahtar elimde yok aracım çalınsa kaskodan bedelini alabilirmiyim ?

Cevap: Kesinlikle aracınız çalındıgında sigorta veya kasko şirketinden hiç bir şekilde bedel temin edemezsiniz çünkü burada sizin art niyetli olmadıgınızı kesinlikle ilgili kişire beyan edemezsiniz.

Yedek Mini Cooper Kumandalı Anahtar bana verilmedi ne yapmalıyım?

Yapmanız gereken satışı bitirdikten hemen sonra bizim gibi immobilizer konusunda profesyol şirketlerden birinden destek alarak bu boşlugu doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde binlirce liranız bir gecede çöpe gidebilir büyük bir zarar görebilirsiniz. Bu vesile ile mini cooper anahtar sıkıntısı yaşayanların bizlerle iletişime geçmesi rica olunur. Ayrıca mini cooper kumanda kasası ve mini cooper kumanda kabı icin yine yüzlerce lira ödemenizi istemiyoruz. Unutmayın elinizde tek bulunan ve yedegi olmayan hertürlü oto anahtarı risk taşır.  Bizleri önemseyip haberimizi sonuna kadar okuyup bizlere eşlik eden tüm müşterilerimize ve internet kullanıcılarına teşekkür eder kazasız ve keyifli sürüşler dileriz.

Saygılarımla Murat ÇELİK

 

 

3 yorum

  1. Merhaba benim 2009 model mini coopher ım var kartlı olan anahtarın kapı açma kapama düğmeleri çalışmıyor yedek anahtarımda yok siz hangi ildesiniz ve onarımını fiyat olarak kaça yapıyorsunuz ve ne kadar sürede teslim ediyorsunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*