Dacia Duster sustalı anahtar

Bugün Gezenbilir.Com bilgi ve paylaşım sitesinin üyelerinden Cem bey ile tanışma şerefine nail oldum. Kendisinin maillerine vermiş olduğumuz cevaplar dogrultusunda firmamıza gelen Cem beye Dacia Duster sustalı anahtar yaptık nekadar süredemi sadece 15 dakika 🙂 hemde araçtan bir civata dahi sökmeden.

Yapmış oldugumuz bu sıcak sohbetin ardından kendini ugurlayıp kazasız sürüşler yapmasını temenni ettik. Takip eden, iş yaptıran veya konularımızı okuyan bütün insanlar bilir ki biz elimizi sürmedigimiz hiç bir işi elektronik ortamda paylaşmıyoruz. 2010 veya 2011 her türlü dacia anahtar yukarıda görmüş oldugunuz tasarım harikasına çevirilebilir. Aracın elektronik yapısına, immobilizer güvenlik yazılımına ve motor sistemine zerre kadar müdahale etmeksizin teslim edilen bu ürüne şehir dışından kargoylada sahip olabilirsiniz.

Bagaj açma forksiyonu uzaktan kumanda üzerinden yapılmayan bu araçta sadece açma kapama özelliği mevcuttur. Ancak daha önceki oto anahtarı konularımızdaki arıza ve hatalar malesef bu araçtada söz konusudur. Kısaca belirtmek gerekirse dacia duster kumanda üzerindeki lastik yırtılması, dacia duster uzaktan kumanda tuşlarının delinmesi en önemli belirtilmesi gereken hatalardandır. Gerçekten uzun yıllar zevkle binmeyi arzuluyorsanız üzerinde durdugumuz bu uygulama malesef kaçınılmaz aksesuarlardan biridir.

Dacia  duster yedek immobilizer anahtar ihtiyacı bulunanlarda bizimle iletişime geçsinler çünkü aracın yedegi malesef uzaktan kumanda özelligi taşımıyor dolayısıylada özellikle eşler arasında sıkıntıya meydan veriyor necicesinde bunada çözüm yine sizin elinizde yapmanız sadece araştırıp bilgi almak olacaktır. Memniyetinizi biliyor bu hassasiyetle yeniliklerden haberdar ediyoruz hepinize iyi günler dilerim.

Murat ÇELİK

49 yorum

 1. Selim bey inanın bizim arabamızda Dacia Duster bizde bekliyoruz yaptırıldı birtane çok kötü hatta piyasayada sürüldü biz engel olmaya çalıştık ancak tabiri yerindeyse kinder yumurtadan çıkan oyuncaklar kadar kötü ve kullanışsız yakındır o boşlukta kapanacak.

 2. iyi çalışmalar

  dacia duster aracımın anahtarını sustalı yapmak istiyorum

  ben muğla datçada ikamet ediyorum

  1 – kargo ile oluyormu
  2 – ydk. bir tane daha yapılabilirmi (araç gelmeden)
  3 – Birde fiyat ne olur

 3. Merhaba 2013 bir renault symbol um var anahtarını göndersem katlamalı mekanizmaya çevirebilirmisiniz ? Çevirebilirseniz fiyat var süre nedir?

 4. ümit bey hayırlı günler öncelikle 2017 model dacia duster sustalı anahtar fiyat bilgisini tarafınıza ulaştırdık eğer İstanbul`daysanız arabayla gelin değilseniz kargo ile yollayın çünkü geldiğinizde 3. bir anahtar olarak teslimat yapıyoruz diğerinde ise sizin yolladığınızın yazılımını kullanıyoruz yani o etkisiz hale geliyor.

 5. Selamın aleyküm.2013 renault sembol sustalı anahtar fiyatı ne kadar .ben gaziantepdeyim anahtar tanıtma nasıl olacak bilgilendirirmisiniz saygılar

 6. Selamın aleyküm.2013 renault sembol sustalı anahtar fiyatı ne kadar .ben gaziantepdeyim anahtar tanıtma nasıl olacak bilgilendirirmisiniz saygılar

 7. Aleykümselam Mehmet Emin bey 2013 model Renault Sembol sustalı anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık ancak tanıtmayı Gazianten`te olduğunuz için yapamayız lakin anahtarı bana kargo ile yollayın ben burada sustalıya dönüştürme işini halledeyim direk kullanın.

 8. Kudret bey hayırlı sabahlar 2013 model dacia duster sustalı anahtar gelmeden olur lakin istanbul`daysanız bence gelin çünkü 3. anahtar olarak yapıp veriyoruz gelemeyenlerin yolladığı anahtarın yazılımını kullanıyoruz karar sizin her şekilde olur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*