Subaru impreza anahtar

Elektronik yapısını ve mekanik şeklini begendigim bir ürün olan Subaru anahtarı tarafımca yapılmıştır. Meslek hayatım boyunca hemen hemen bütün araçlara bir şekilde musallat oldum fakat dediğim herzaman bir cazibemin olduğu İmpreza modeli geldiginde demem o ki gözlem cavladı. Gelen bir yüzme ögretmeniydi yazın bir pazar günü Marmaris`te 35 mt gibi bir derinlige araba anahtarını düşürdügünü söyledi. Hocamız dükkanımızın reklam afişindeki yazıları okuduktan sonra bize aynen şunu söyledi ” ben servise gittim başımdan böyle böyle olaylar geçti benden 900 lira para istediler bende kendilerine bu parayı kesinlikle size vermem dedim ve hemen oradan ayrıldım. Siz bunu zaten yapamazsınız ama hiç degilse demir kısmını çekebilirmisiniz diye bir sorayım dedim. Bizde kendisine tebessüm ederek biz bunu yaparız hatta immobilizer kısmınıda kopyalar aracınızı çalıştırırız dedik. Cevap aynen şu şekilde oldu HEMEN YAPIN bizde ruhsatı gördükten sonra araç sahibi olduguna inandık ve ürünü programladık.

Biz çayımızı içerken düşündük ve nekadar güzel bir hizmet verdigimizin yeniden farkına vardık. Subaru impreza anahtarı konusunu siz degerli internet kullanıcıları ve google hayranları sunumunu yaptıgım bu haber size nezaman nerede hatta ne şekilde yardımcı olur bilemesemde mutlaka bir fayda saglayacagı kanısındayım. Bize inanın vermiş oldugumuz bu bilgiler sahih ve gerçektir yüzlerce lirayı götürüp servislere ben yiyemedim senye demeyin bu sebepledir ki söylediklerimizi dikkate almanızı istiyoruz.

5 yorum

  1. Subaru 2005 Outback model aracımın, sitenizde resimlerini koyup, formunu beğendiğiniz ve kopyasını yaptığınız anahtarın (STI Tipi) plastik tutulan yerinin metal anahtarla birleştiği yerdeki üçgen şeklindeki plastik uç parçayı kaybettim. Anahtarın diğer kısımlarında sorun yok. Hatta bir boş kasa bulabilirsem süper olur. Yardımcı olabilirmisiniz?

    Kolay gelsin

  2. Merhaba 2006 forester aracıma orjinal yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Yani sustalı veya başka bir aracın kabını kullanmak istemiyorum bu mümkünmü. İlginiz için teşekkür ederim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*