Skoda roomster anahtar

Evet yeni bir ürünün haberini bildirmenin vermiş olduğu sevinç ile  bilgisayarımın başına geçmenin mutluluguyla yazmaya başlıyorum. Yenilenen yüzleriyle birlikte değişimde gösteren Skoda anahtar yapısı sizlerinde görüşüne sunulmuştur. Özellikle Roomster modelini bir hayli tutan vatandaşlarımızın nezaman ne şekilde uzaktan kumanda ve kilit setine ihtiyaç duyacakları belli olmasada biz şimdeden bu güzel yayını tüm Türkiye`ye duyurmak istedik.

Skoda roomster uzaktan kumanda ve kilit seti yeni kasa Skoda octavia uzaktan kumanda ve kontak kilit seti birbirleri ile aynıdır. Bu araçlar arasında elektronik anlamda herhangi bir farklılık söz konusu bile değildir. Lisanslı immobilizer kopyalama cihazlarımızla birlikte Skoda roomster yedek anahtar yapımını 15 dakikaya kadar indirgedik.  Lazer kesim bir mekanik yapıya sahip olan bu araçlar daha piyasada çok yeni olduğundan böyle bir eksigin ilerki zamanlarda doyacagını düşünüyoruz.

Ürünlerin kasa ve kabı henüz üretilmesede bol miktarda stokladıgımızdan dolayı tamir ile yedek parça sıkıntılarındada iletişime geçebilir bizden yardım alabilirsiniz. Kredisi ödenemediğinden el konulmuş araçları ihalelerden satın alanlar için büyük bir hizmet olan bu uygulamada aracın başında sorunu çözdügümüzden aynı gün içerisinde aracına binecek olan araba sahipleri bizimle iliteşime geçsinler. Otomobil üreticileri gerek mekanik gerekse elektronik anlamda degişime gidiyorlar bu değişim bizleri olumlu yönde etkiliyor nedeni iste her geçen gün makina parkurumuzu genişletiyor oto anahtarı konusunda dahada profesyönelleşiyoruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*