ssangyong yedek anahtar

Bugün ilk defa yedek anahtar yapma fırsatı buldugumuz sangyong araçların immobilizer yapısını kopyalayarak müşterimize teslim ettik. Deniz Kurmay Kıdemli Albay olan ve Kuleli Askeri Lisesinden firmamıza aracı ile birlikte gelen komutanımız ile tanışma fırsatı bulduk ve yapmış oldugum muhabbetin ardından aracına binip giden müşterimize vermiş olduğumuz söz neticesinde konuyu sizlere duyurduk.

İnternet ortamında Ssangyong anahtar olarak bir takım aramalar yaptım fakat telefondan elektrik alamadıgım için gitmedigim bir kaç firma oldu bir kaç gün sonra bir arkadaşım vasıtasıyla size ulaştım diyen Komutana uzaktan kumandasız bir adet aracı çalıştıran oto anahtarı 10 dakikada proglanmıştır. Trafikte sıklıkla görmeye alıştıgımız Ssangyong otomobil sahipleri herhangi bir sorun veya sıkıntılarda firmamıza ulaşabilirler. Her zaman oldugu gibi gerek elektronik gerekse real ortamlarda dile getirdigimiz bir uyarıyı yenilemek istiyorum kesinlikle yedeksiz araç kullanmayın hele hele yedek parçası ve yetkili servis hizmeti daha henüz oturmamış sangyong araçlar için mutlaka önleminizi alın ilerde başınıza büyük dertler açılmasın.

Elektronik yapısı 4D-60 Cripto yani Toyota`dan kontak ve kapı kilitleri Hyundai`den temin edilen Ssangyong arabalar hakkında her şekilde yardım edebiliriz.

 

10 yorum

  1. ssangyong actyon sport aracımın yedek anahatarı kayıp servise hem uzağım hemde epey maliyetli.birşekilde yedek anahtar oluşturabilirmisiniz.eger mümkünse sustalı olan anahtarın fiyatını bildirirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler

  2. Ssangyong actyon sports 2008 immobilizer lambası yanıyor aracım çalışmıyor servis çok para istiyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*