Renault kango 3 anahtar

 

Bugün yeni model araçlardan biri olan Renault Kangoo 3 anahtar yapısı hakkında bilgiler vereceğim. Renault ve Dacia`nın ortak çalışmalarının devam ettiği bu aylarda bahsi geçen otomobilin immobilizer sistemide Dacia`lar ile aynıdır. Konunun içeriğine girmeden önce sizlere kücük fakat hayati önem taşıyan bir kaç sorunları dile getirip yaşayabileceğiniz sıkıntıları anında çözmenizi saglamak bizim önde gelen vazifelerimizdendir.

Üst lastik ve butonların delinmesi tüketicilerin dert yandıgı en büyük sıkıntılardan biridir. Renault kango 3 kumanda kabı alıp bunu ev veya iş yerlerinizde rahatlıkla monte edilip kullanıma başlanabilir. Ayrıca duymak istediginizi düşünerek tamamen kayıp olsa dahi kangoo 3 anahtarı 15 dakika içerisinde yapılabilmektedir tabiki uzaktan kumandalı olarak verilir.

Yukarıda bugun yapmış oldugumuz otomobilin görseli mevcuttur bunun yanında Renault Kango 3 sustalı yapılabileceğinide düşünün şirketlerin dışında şahışlar bu ürünüde çok ama çok beğenmişlerdir. Şehir dışından gelemeyenler kango 3 uzaktan kumanda gönderimi yaparak istediklerini elde edebilirler.

Renault Kangoo 3 modeline sahip olan kullanıcıların uzaktan kumandalarını daha gösterişli ve şık bir ürünle değiştirip araçlarına makyaj yapabileceklerini yeni makalede anlattık https://www.immobilizeranahtar.com/renault-kango-3-anahtar/ konusunda bulabilirsiniz.

40 yorum

 1. aracım yeni kangoo.anahtarım 3 buton.açma plastiği delindi.sustalı anahtarlar çok hoşuma gidiyor. yapılma imkanı var mı? varsa nasıl fiyat ne olur.yapıldığı taktırde orjinal yedeğide kullanmaya devam edebilir miyim?ayrdımlarınız için şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim

 2. yeni nesil kangoo sahibiyim. orijinal anahtarını sustaliya çevirmek istiyorum. bana ne kadara mal our ve garantisi var mi yaptiğiniz ürünün?

 3. selamlar.

  kango 3 (yeni kango) sustalı anahtar kabı ne kadardır_?

  ürün resmi varmıdır_?

  alsak, bulunduğumuz ilde bir anahtarcıya yada kendimiz halletsek_?

  saygılar.

 4. Tarık bey merhabalar, renault kango 3 sustalı anahtar yapımı için otomobil ile gelmeniz gerekiyor veya uzaktan kumandayı göndermelisiniz içindeki elektronik devreyi alıp öbürüne aktararak yapılan türden değil bu araçlara orjinal cihazlarla tanıştırma yapmak gerekiyor aksi halde verim alamazsınız.

 5. bende clio3 var anahtarın dış plastik kabı lazım bunu nasıl temin edebilirim bide ücreti olur varsa farklı olanları görüntü acısından

 6. 2008 model kangoo sahibiyim.Kontak anahtarımın üst kapak kısmının kapıları kapama bölümünün lastik kısmı diğer anahtarların takılması neticesinde koptu. Yeni üst kapak varmıdır fiyatı nedir?

 7. merhaba nasılsınız 2011 model kangoo aracım için sustalı anahtar maliyeti nedir. tek alırsam fiyat değişiyor mu. çift almadan tek almak yani.

  teşekkürler

 8. Merhaba,

  Yeni kango aracım var. Kumandalarından birini sustalı yaptırmak istiyorum. Anahtar tipi yukarıdaki resimdeki iki butonlu anahtar ile aynı.
  Fiyat ve işlemler hakkında bilgi verir misiniz?

  İyi çalışmalar.

 9. İyi günler.
  2013 model renault symbol aracım var. Anahtarı iki tuşlu.
  Bunu sustalıya çevirebilir miyiz?
  Aracın gelmesine gerek var mı?
  Maliyeti ne olur?
  Saygılarımlara.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*