Mini Cooper Smart Kartlı Anahtar Tamiri

Türkiye`de gerçekleşen yine bir ilki sizlerle paylaşacağız. İstanbul – Küçükyalı Semtinde hikamet eden 2008 model mini cooper sahibi bir müşterimiz iki adet mini cooper anahtar ile firmamıza gelmiştir fakat araç start stoplu yani yuvaya itilen modelden olduğu icin istanbul genelinde kimse elini sürmemiş müşterimiz kime gittiyse bunu servise götürmeniz gerekiyor diye cevap almıştır.

Müşterimiz ile yaptığımız muhabbette daha önce bir bmw anahtar ile ilgilide böyle bir durum olmuştu araç sahibi ” ben size güveniyorum sökün bakın” demişti o rahatlıkla ürünü tabiri caizse saat gibi çalışır hale getirmiştik bu durumu kendisine bildirdikten sonra güvenmesi gerektiğini ve halledebileceğimizi söyledim. Kontak üzerindeki manyetik frekans ile otomobil çalıştığı andan itibaren şarj etmeye başlayan 2008 model mini cooper smart kartlı anahtar çalıştırmada değilde geneklikle uzaktan açıp kapamada sorun yaratmaktadır. Press baskı ile birdaha açılıp müdahale edilmeyecek şekilde tasarlanan bahsi geçen ürünü onardıktan sonra tekrar kapattık ve herhangi bir yerinde zerre kadar gerek çizik gezekse iz meydana gelmemiştir.

Yetkili servislerin bu gibi şikayetler ile gelen müşterilerine 15 gün süre verdiklerini ve fiyatının 300 euro olduğunu bilmekteyiz. Türkiye geneline vermiş olduğumuz bu hizmet bizi oldukça onure etmekte kaldıkı oto anahtarı gönderilse dahi biz bu arızayı giderip tamiri uzaktanda olsa ( arabaya gerek duymadan ) gerçekleştirebiliyoruz. Bununda en büyük delili yukarıda paylaştığımız görseldir bu bizim yapmış olduğumuz garantili bir işlemdir. Umarım beğeneceğiniz güzel bir haber olmuştur sizlerin karşısına her gün yeni bir haberle çıkmak istesemde malesef bu mümkün olmuyor fakat değişen teknolojiyi yakından izliyor gelişmelerden sizleri mahrum bırakmıyoruz. Kazasız, arızasız ve keyifli sürüşlere….. Saygılarımla Teknik Servis < Mu®at >

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*