Porsche Cayenne Anahtarı ve kumanda kabı

Porsche Cayenne Anahtarı ve kumanda kabı :

Sektörümüzde aranıpta bulunamayan sorulduğunda cevapsız kalan bir araç olan Porsche`ninde niyahat ürünlerini ihtal etmiş bulunmaktayız. Tesadüfen bir müşterimizin elektrik bantı ile sarıp sarmaladığı porsche anahtarı dikkatimi çekti kendisine neden bu şekilde kullanıyorsunuz sizi rahatsiz etmiyor mu diye sorduğumda ortadan ikiye ayrıldı servisine sordum bana 700 T.L gibi bir fiyat söylediler malesef bende bu şekilde kullanıyorum cevabını aldım.

Yukarıda resmini bizzat sizlerin çektim gördüğünüz ürün tamamen orjinal ve mükemmel kalitededir.  Porsche cayenne anahtar kasası ve porsche cayenne kumanda kabı resmen satışa sunulmuştur.  Burada yapılan işlem örnekleyecek olursak bir cep telefonu kılıfının değişmesi ile aynıdır yani elektronik devre iyani uzaktan kumanda ve immobilizer çip aktarıldığında pırıl pırıl olan porsche cayenne anahtarı sizlere Almanya”dan getirtilmiş gibi sizlere teslim edilmektedir.

Açık söylemek gerekirse ortalama kazancınız minimum 450 liradır ki zamanıda 15 gün değil yaklaşık 45 dakikadır. Kesinlikle aracın güvenliği ile uzaktan yakından alakası olmayan bu oto anahtarı otomobil gelmedende çözülebilmektedir. Ürünü dilerseniz kargo şirketi aracılığıyla kapınıza kadar gönderebiliriz fakat sizlere önerimiz bunu bizim yapmamızdır gümüş logosu kaliteli yapısı gerçekten taktir edilecek niteliktedir. Açıkça belirtmek istiyoruz ki bu haber bizim değil müşterilerimizin yararınadır kesinlikle hiç bir yayınımızı kendimiz için değil siz otomobil sahipleri için yapıyoruz. Gerek sitemizde gerekse ofisimize gelen müşterilerimize bunun bilgilerini veriyoruz araştırma yapmanızı öneriyor o şekilde sonuca gitmenizi istiyoruz.  Yazımızı sonlandırırken sizlerin kafasına  takıldığını düşündüğümüz bir kaç soruyu paylaşmayı yararlı bulduk.

1) Ürünüz orjinal mi ilerde herhangi bir sorun yaşarmıyım ?

Kesinlikle herhangi bir sorun yaşamazsınız ürün tamamen orjinal ve problemsizdir.

2) Ürünü satın alsam kendim montajını yapabilirmiyim ?

Malesef ürünü temin ettiğinizde sorun yaşarsınız mutlaka uzman bir kişiden desteka almalısınız.

3) Ürünün mekanizmasında herhangi bir sallanma, gevşeme ve bollaşma meydana gelir mi ?

Direkt olarak orjinal dediğimiz porche anahtarı sizin elinizde bulunan ile aynı olduğundan gevşeme, bollaşma ve sallanma söz konusu bile değildir.

Yukara yapmış olduğumuz diyalogta sizleri aydınlatmaya çalıştık eğer farklı bir görüş vleya sorunuz var ise yorumlarınızla hatta telefon ile bizlere ulaşınız. Keyifli sürüşler diler yazımızı sonlandırma nezaketinde bulunduğunuz için ayrıca teşekkür ederiz.

2 yorum

  1. Merhabalar,
    2004 model Porsche cayenne s aldım.yedek anahtarsiz almak zorunda kaldım. Hanim kullanacağı için 2 adet yedek anahtar yaptırmayı dusunuyorum. Fiyat ve zaman hakkında bilgilendirmenizi rica ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*