Volkswagen touareg anahtar

Bugün Volkswagen`in arazi araçlarından biri olan Touareg hakkında bilgiler verip anahtar yapısını anlatacağız. Örnekle başlayacak olursak Golf – Polo – Jetta gibi modellerden immobilizer sistem olarak çok farklı olan Touareg Volkswagen`in hiç bir aracında bulunmayan bir güvenliğe yani 46 Cripto Philips yazılımına sahiptir. Kontak ve kilit şifrelerinin değişim göstermediği bu aracın katlanabilir kasasıda aynı gibi görünsede uzaktan kumanda üzerinde bulunan leg ışığı sağ üst köşede ve kırmızı değil sarıdır.

Şuanda bizim firmamızda volkswagen touareg anahtar kasası ve volkswagen touareg kumanda kabı hizmeti başlamış bulunmaktadır. Tuşları içine göçen, askı yerinin kopmasından dolayı taşıma güçlüğü çektiren bu touareg anahtarı artık çile olmaktan çıkmıştır. Elektronik devresinin direkt olarak aktarılıp metalinin dişlerini kestiğimizde mükemmel bir dış görüntüye ve kaliteye salip olan volkswagen touareg anahtar artık kullanıma hazır hale gelmiştir.

Sözünü ettiğimiz konu ikinci el satın alınmış araç sahiplerine müjde niteliği taşımaktadır bu hizmeti Yetkili Servislerden alamayanlara sağlanan olaraklardan biridir. Aracın en önemli aksesuarlarından biri olan uzaktan kumanda`nın malesef şık ve estetik bir yapıya sahip olmasını hemen her otomobil kullanıcısı istemektedir. İşte biz size bu güzelliği veriyoruz hemde aklınıza gelmeyecek kadar düşük fiyat garantisi bunun icin telefon açıp bilgi alabilirsiniz.

Bununla birlikte Volkswagen Touareg yedek anahtar icinde destek alabilirsiniz bu araçlara 15 dakikada programlama yapabiliyoruz. 20 Gün boyunca bekleyip yüzlerle Lira ödemeyin bu yanlış bir davranıştır ruhsat sahibi olduğunuzu belgeledikten sonra oto anahtarınızı bizlerden hemen olup keyifli sürüşler yapabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*