Bmw – Range Rover sustalı anahtar

Bugün bütün dünyayı yakından ilgilendiren bir haberle karşınızdayım. Artık özellikle farklı kasa range rover sahipleri araçlarına orjinal range rover sport modeli anahtar yaptırabilecekler. Kartlı modeller hiç marka ve modeli ne olursa olsun her türlü Bmw anahtarı bu sisteme çevirilebilecek. Yaptığımız bu uygulamada elinizdeki ürüne kesinlikle dokunulmayacak size sıfırdan yenisi teslim edilecektir. Yukarıda açık bir şekilde beğeninize sunduğumuz bu ürünler 25 dakika içerisinde hazırlanabilmektedir.

Mesala Bmw 1.18 anahtarBmw 5.28 anahtar bmw 3.16 anahtar bu uygulamalar için verilecek en güzel örneklerdendir. Umarım bu bağlantılardan sonra kafanızda hangi tür araçlara nasıl yapılacağı tamamen belirginleşmiştir. Böyle bir tercihe eminim sıcak bakacaksınız çünkü gerçekten taktir edilecek bir yapısı olan bmw sustalı anahtar meraklılarına verilecek en güzel hediyedir.

Mesela Almanya`da hikamet eden gurbetçi yurttaşlarımızda bu hizmetten faydalanabilir bunlardan istenen sadece ruhsat sahibi olduklarını belgeleyen fotokopilerdir. Tamamen kayıp edilmiş bmw anahtar sizlerinde bildigi gibi yüzlerce Euro`ya gitirtilmektedir ki durum oldukça üzücüdür. Onlarca bmw ve range rover sahiplerine hep o şekilde kullanmanız gerekiyor, katlanabilir bir şekle getiremeyiz tarzınca cevaplar verdik bu durumdan turtulmamız bizi gerçekten onure etmiştir. Otomobil üzerine herhangi bir parça söküp veya takmadan bu işlemi yapıyoruz çünkü ürün orjinal yazılıma sahip olduğundan araca tanıştırılabilmektedir. Resimdeki sustalının etrafında bulunan araba anahtarları birer numunedir yapacak olduğumuz ise tahmin edeceğiniz gibi ortadadır.  Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan mesleğimizde her daim kendimizi yenilemekteyiz. Umuyorum ki bildirisini yaptığımız bu oto anahtarı sizinde hoşunuza gider sitemizi ziyaret edip vakit ayırdığınız için teşekkür eder keyifli sürüşler dilerim.

24 yorum

  1. pardon yanlış anladınız sanırım;ben kartlı olan bmw araçlarınızın anahtarlı pozisyona çevrilip çevrilemeyeceğini sormak istedim.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.:)

  2. meraba ! benim seri 3 bmw var anahtari nin bip i bozuldu calistiriyo narmal aciyo kapilari ama bip i calismiyodu bmw den siparis verdim geldi yeni anahtar ama yine calismadi bip i acaba sarj olmasimi lazim yardimci olurda beni bilgilendirirseniz sevinirim iyi aksamlar

  3. selamlar 95 3 18 ıs aracımın kumandası kapıları açmıyor ama araç çalışıyor kumandanında kızılötesi ve ledleri normal yanıyor fakat anahtarı araca tanıtamadım sorun nedir anlamadım ledlerin ve kızılötesinin yanıp sönmesi çipin normal olduğunumu gösterir eğer normal ise sorun araç proğramındamıdır yardımcı olursanız sevinirim saygılar

  4. iyi akşamlar diyarbakırda bmw landrover servisinde çalışıyom bana bu kumanda kabları ve ve içindeki plastikleri lazım hepsi sizde bulunuyomu ve sizinle çalışmak istiyorum ve acilde 2000 model range rover kabı lazım fotoraftaki sağda duran range rover kabı lazım tlf 053468257**

  5. Merhabalar ben yurtdışından yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim. 99 model bmw e38 740 aracımın anahtarını sustalıya çevirmek istiyorum ve birde yedek bu mümkünmüdür? Birde nasıl iletişim kurabilcez.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*