Mitsubishi colt anahtar

20 Eylül Çarşamba bugün sizlere elektronik yazılımı oldukca sıkıntılı olan Mitsubishi`nin Colt modelinden bahsedeceğim. Daha önce onlarca müşterimizin sorunlarını gerek tecrubemiz gerekse yedek parçamızla çözdük fakat bu hiç malesef hiç kolay olmadı. Nezaman bir Colt anahtar sorunum var diyen müşterimizle karşılaşsam içimden eyvah diyordum artık cihazlarımıza gelen güncellemeyle oldukça rahat bir nefes aldık diyebilirim. Aşağıda izleyeceğiniz video bunun en açık göstergesidir.

Aslına baktığımızda zaman Mitsubishi Colt ile Smart araçların aynı olduğunu anlayabiliriz yazılımlarıda aynı biz bunu biliyorduk zaten sorunlarıda çözmemizin en önemli göstergesi araçların programlarını yalayıp yutmuş olmamızdan kaynaklanıyor. Neden konularımıza video ekliyoruz işte tam sebebi bu uygulamasını bizzat kendimiz deneyip test etmeden resim bile paylaşmıyoruz. Türkiye`nin dört bir yanında ismemizin geçmesi ve yüzlerce teşekkür mesajlarının gelmesinin temelinde ilgi, bilgi ve güzel esnaflık yatıyor.

Mitsubishi Colt aracımın yedek anahtarı kayıp yapabilirmisiniz ?

  • Eğer Mitsubishi Colt aracınızı yedeksiz kullanıyorsanız belli bir zaman sonra büyük bir sıkıntıyla karşılaşacaksınız. Ham vakit hemde nakit olarak sarsılacağınızı unutmayın. Arabayla birlikte bize gelirseniz ortalama yarım saat gibi bir sürede ürün tesilm alabilirsiniz. Ayrıca Colt yedek anahtar hem uzaktan kumandalı hemde normal olarak araca tınıştırılabiliyor.

Benim sorunum sadece aracımı uzaktan kumanda ile açıp kapatamıyorum tamir olmaz dediler ne yapabiliriz ?

  • Bu zamana kadar yapılmaz denilen nekadar oto anahtarı varsa hepsini yaptık. Biraz araştırma yaptığınızda sosyal medya hesaplarımızda bunları göreceksiniz müşterilerimizin yani sizlerin bizimle yaşadığı tecrubeleri oralarda ara ara paylaşıyoruz. Eğer İstanbul`daysanız bize gelin olup olmayacağını kendiniz görün. Küçükçekmece, Bağcılar, İkitelli, Bayrampaşa, Sultangazi, Esenler, Halkalı, Arnavutköy, Habibler, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece, Avcılar ve Çatalca tarafından müşterilerimiz var sizlerde onlardan biri olun ki sorununuz çözülsün.

Mitsubishi colt uzaktan kumandalı anahtar pil değişimi nasıl kendim yapabilirmiyim ?

  • Evet arkasına bakın orada kastırmak için yapılan bir boşluk göreceksiniz ince bir tornavida yardımıyla kastırın kapaklar ikiye bölünecek ve içinden 2016 pil çıkacak söktüğünüz gibi pili takarsanız direk kullanmaya başlarsınız.

Mitsubishi colt anahtar kabı bulunur mu sadece basma yerleri delindi ?

  • Mitsubishi anahtar kasası stoklarımızda var kendiniz değiştirebilirsiniz fakat uç metal kısmını açtırmanız gerekiyor eğer şehir dışındaysanız yollayabiliriz.

Mitsubishi Colt anahtar kasası 

Mitsubishi Anahtar

5 yorum

  1. İyi günler ustam. Birkaç sorum olacaktı.Benim anahtarda immobilizer hatası olmuş galiba arabayı çalıştıramadım ancak yedek anahtarla çalıştırdım. interrnette siteni gördüm sorayım dedim. Fakat senin vidyoda gösterdiğin türde anahtar istemiyorum. daha sade türlerin varmı. fiyatlar ne kadar olur. Ayrıca benAnkarada oturuyom. İstanbula getirme imkanım yok. Nasıl halledebilirsini?

    kolay gelsin, Hayırlı işler.

  2. Ustam hayırlı işler öncelikle. 2012 Mitsubishi Colt Elegance için sustalı anahtar yapılıyor mu? Ayrıca yapılıyorsa fiyatını öğrenebilir miyim? Gaziantep’ten nasıl ulaşabilirim? Saygılar.

  3. Ustam oncelikle hayırlı işler bol kazançlar ben Hollanda’da kalıyorum araba olmadan yedek anahtarla kumandalı anahtar yapma imkanı varmı arabam mitsubihi colt 2010 model saygilar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*