Nissan Juke Anahtar Geldi

nissan juke  yedek katlanabilir anahtar

Aylar önce şurada Nissan Juke sustalı anahtar konusunu ele almıştır baktığınızda göreceksiniz oradaki kumandayla şuanda yayına koyduğumuz kumanda birbirinden tamamen farklı Nissan Juke anahtar diğerlerinin dışında tamamen farklı bir yapıda kullanıma sunulmuştur. Onlarca insana biraz bekleyin, önümüzdeki günlerde çıkacak, bugün gelecek, yarın gelecek diye beklettik sonunda kalıp çalışmalarımız bitti ve üretimini tamamladır artık gönül rahatlığıyla hizmet vermeye başladık. Bizim için önemli olan herzaman olduğu gibi orjinallikten taviz vermemekti kesip biçme bizim işimiz değil daima eski haline döndürüleceğini düşündük tüm uygulamalarımızda hep o yönde oldu..

Plastik kalitesi oldukça düzgün olan sadece uzaktan kumandayı aktarıp demir kısmını makinada çektikten sonra anında kullanımına başlanan Juke anahtar Türkiye`nin her yerinden temin edilebilir. Herhangi bir serviste kodlama veya kullanma klavuzundan yapacağınız test gerekmez bunu üstüne basa basa dillendiriyorum. Kasko, sigortada bizi zor durumda bırakırlarmı hatta ve hatta tatile gidiyoruz şehir dışına çıkıyor güvenebilirmiyiz acaba diye sorularla karşılaşıyoruz bunlara verdiğimiz en basit ve anlamlı cevap ” araca hiç bir müdahale etmiyoruz ki kendi uzaktan kumandası kendi çipi kullanılıyor yani öyle bişey sizce mümkün olabilir mi ” şeklinde oluyor tabi bu sizlerin içine bir nebze olsun su serpiyor zaman geçtikcede memnuniyetiniz artıyor akabinde çevrenize tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Konumuzu vazla irdeleyip kafanızı karıştırmak istemiyor huzurlarınızdan bu tanıtımı yaptıktan sonra ayrılıyorum. Okuyup ürünün resmini görün tüm Nissan Juke sahiplerinin sevineceğini umuyor bizimle irtibata gececeğini düşünüyoruz. Açma kapatma, çalıştırmama ve immobilizer problemi gibi kafa karıştıran çevrelere kulak asmamanızı en ufak bir sorunuzu bizlere bildirmenizi rica ediyoruz.

23 yorum

  1. merhaba,
    Nissan Juke 2012 platinium için yedek anahtar fiyatınız nedir .
    Ürün için anlattıklarınız tatmin edici güven verici . maliyetini öğrenebilirmiyim

  2. merhaba.. 2011 model tekna juke aracım var. yedek anahtar fiyatı alabilirmiyim.. bende start stop yok, eller serbest giriş de yok. aracım 1.5dci 110hp

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*