Yeni Citroen C5 yedek anahtar sorunu

Citroen C5 anahtar ve dış kabı

Ülkemizde birden bire herkesin tercih ettiği otomobillerin başında gelen Citroen`in C5 serisi gerek binek gerek makam aracı gerekse ticari olarak herkesin satın almasıyla yaygınlaştı. Bukadar kaliteli ve lüx diye tabir edeceğimiz citroen c5 anahtar bir adet uzaktan kumandalı bir adet moturu çalıştıran şeklinde kullanısına teslim edilince biraz tepki topladı. Zaten sizleri bilgilendirmek için yeni haberlerin çıkmasını dört gözle bekliyoruz birebir ilişkilerimizde yaşadıklarımızı hemen dillendiriyor yolunuza ışık tutuyoruz.

Mesela makam arabası olarak kullanılan hatta bir ailede eşler arasında dönüşümlü sürülen Citroen c5 aracın uzaktan kumandalı olanı kimin kullanacağı hakikatten merak konusu tabi anlaşmazlıklar çıkıyor. Şöföre verseniz eliyle son model bir arabayı kilitlemesi etik olmuyor eşinize verseniz oda duruma kızıyor haliyle banada isteyelim şeklinde istekte bulunuyor haklı olarak.

Ne Yapmalı ?

Sigorta ve kaskonuzdan bağımsız sicilinizi kirletmeden firmamıza uğradığınızda 3. bir Citroen C5 sustalı anahtar diye tabir ettiğimiz katlanabilir uzaktan kumandalı ürünü temin edebilirsiniz.

Peki kumandasız olupta aracımı çalıştıranı kumandalı yapamazmıyım ? Şeklinde bir sorunuzun kafanızda belirdiğinizi hissettiğim için bu sorunuzuda cevaplamak isterim. Malesef devre ve yazılımlar çok farklı ona kumanda takamıyoruz uyum sağlaması mümkün değil ham olarak sıfırdan uzaktan kumanda tanıştırılıp aktivizasyon yapılması şart. Bu işlemin aracınıza herhangi bir zararı yoktur içiniz gönlünüz ferah olsun yazılımlarımız lisanslı ve makinalarımız son teknolojidir zaten çevremizde bulunan yetkili servislerin dahi işlerini yapmaktayız. Ayrıca şunuda söyleyelim bu uzaktan kumandalı sustalıların modeli ve kaliteli değiştediğinden dolayı dış kabı ve dış kasası bozulacak bunun için yeni istemenize yani sipariş geçmenize gerek yok kılıf değiştiğinde ürün zaten sıfırlanmış olacak.  Ayrıca Citoren c5 aracınızda ”  electronic anti theft faulty ” alabilirsiniz bunun içinde paniklemenize gerek yok yönlendirdiğimiz sayfayı okuyun ve bizimle iletişime geçin. Şimdilik yazımızı sonlandırıyor huzurlanırızdan ayrılıyor sizlere keyifli sürüşler diliyorum hoşçakalın.

 

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*